Лікарка із Маріуполя здала важкопоранених бійців ЗСУ окупантам.
Лікарку-офтальмологиню Валентину Чехову
з Маріуполя заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду. Під час боїв за місто у березні 2022 вона здала росіянам сімох важкопоранених бійців ЗСУ, яких госпіталізували до місцевої лікарні, де вона працювала.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
За інформацією відомства, після захоплення лікарні росіяни розпочали пошук бійців ЗСУ серед пацієнтів. Персонал лікарні завчасно знищив документи та форму українських захисників, а самих бійців оформили як цивільних пацієнтів, які постраждали внаслідок інтенсивних бойових дій у місті.
Але під час обходу медичної установи разом з окупантами, лікарка, яку звуть Валентина Чехова, вказала ліжка, на яких лежали поранені військові. Крім того, вона також вказала на одного з лікарів, який допомагав сховати українських бійців.
Лікарку-офтальмологиню Валентину Чехову
Як зазначає СБУ, росіяни ув’язнили важкопоранених українських захисників та вивезли їх до катівні, де вчиняли жорстокі тортури.
Ольга-f5e3• 17 декабря 2023
Ей дали пожизненное, а толку?
Живёт себе спокойно в Мариуполе, в случае чего свалит в рашку и никакого наказания не понесёт
lekon-lekon• 17 декабря 2023
І як жити їй після такого, ці військові не сняться? Як можна так зробити?
Ответ дляОльга-f5e3
Ей дали пожизненное, а толку?
То,что она ’живет себе спокойно’ ПОКА в оккупированном Мариуполе,еще ни про что не говорит.Долго не проживет с такой биографией.
Vlada-Maria• 17 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Ей дали пожизненное, а толку?
а повинна давно висіти на гіляці з табличкою ’за зданих’
Hallowkitty -54c3• 17 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Свиноматка
Vlada-Maria• 17 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
судячи з того, що з дала в перші дні окупації, то щось зажилась
Ольга-f5e3• 17 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Да проживет припеваючи! Она не сидит в тюрьме и Украина реально ничего не может ей сделать
Ответ дляVlada-Maria
Під час розслідування було встановлено, що за співпрацю з окупантами Чехову призначили на посаду керівника офтальмологічного відділення у захопленій лікарні.
14 грудня СБУ затримала і повідомила про підозру полоненому російському кулеметнику, який захоплював Маріуполь і Волноваху на Донеччині. Спецслужбі його передали українські бійці, які взяли окупанта у полон під час контрнаступальної операції на Мелітопольському напрямку наприкінці листопада 2023 року.
Ответ дляОльга-f5e3
Да,раскажите
моторолле,бездарю и прочей лугандонско-днрвской швали тоже не смогла?
Их счет уже на сотни идет
Ольга-f5e3• 17 декабря 2023
Ответ дляNaddejda
Ну значить колись ’випадково’ загине втопиться там чи ножем поріжеться смертельно ..
А может проживет спокойно до 80 лет
Ольга-f5e3• 17 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Да,раскажите
Их счет уже на сотни идет
А таких как она, коллаборантов, тысячи
Ответ дляL-i-s-a-92af
Этот тоже думал спокойно жить..10 июл. 2023 г. — В России был убит Станислав Ржицкий – бывший командир подводной лодки ’Краснодар’, с которой был нанесен удар по Виннице в июле прошлого
Ольга-f5e3• 17 декабря 2023
Ответ дляЕлена 1
Свалить в рашку -это уже наказание
А вообще,надеюсь ,что таких как она ликвидируют либо наши ,либо сами ж окупанты
Только не бросай меня в этот терновый куст (с)
Для нее как раз Украина - наказание, а свалить в рашку за счастье
smilingsky2010• 17 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так она в Сызрань уедет и всего делов. Или на социал в Европу по украинскому паспорту. Лично знаю колобков, которые так сделали
Anonimka ya• 17 декабря 2023
Почему-то именно раша порождает много таких людей.
Нормальные люди просто уезжают из страны если она им не нравится. А эти как паразиты.
Ольга-f5e3• 17 декабря 2023
Ответ дляsmilingsky2010
Скорей всего так и будет