На ньому числяться і не призиваються одних тільки поліцейских мінімум 160 тисяч. А ще там числяться інші категорії МВД, СБУ, пенітенціарної служби, військові пенсіонери, здорові мужики яким 35-50 років и т.д.
Що таке спецоблік?
Людині, яка стоїть на спеціальному військовому обліку, відстрочують призов, аби вона могла й надалі виконувати свою роботу.
До речі, такі військовозобов’язані не підлягають прийняттю на службу у військовому резерві.
Тобто,
Зарезервовані сотні тисяч людей чоловічого віку, які протягом своєї служби регулярно проходили військову підготовку. Які, на відміну від нашіх чоловіків і нас, жінок, вміють професійно воювати. Які получили кучу плюшок від держави (квартири, машини, пенсії, льготи, тощо) і наче б зобов´язанні віддячити за це державі. Але ні. Вони надійно сховані у спецобліку. А воювати повинні прості чоловікі та жінки, які взагалі не вміють воювати і за 2 тижні підготовки хіба що навчаться надягати шолом та натискати курок. І яким, простим людям, держава не дала ні-чо-го, тільки тягнула з них жили все життя. А потім, коли війна покладе купу простих громадян і громадянок України, та вся шобла зі спецобліку, поробить собі УБД і буде на парадах у ролі ветеранів-захисників і далі буде отримувати плюшки, льготи, гроші, пенсії, тощо від України, не зробивши для неї нічого.
Як що хтось мав питання, для кого ми зазищаємо Україну, то ви вже зрозуміли? Не для нашіх дітей. Для їхніх. І для них.
Гугліть ’військовий спецоблік’.
Що таке спецоблік?
Тобто,
Гугліть ’військовий спецоблік’.
Рядом живу с прокуратурой и судом, я этот спецоблик на теслах и рэнджроверах, в лакированных ботинках , дубленках, курточках Прада, с ароматами Крид наблюдаю постоянно. Обеды в лоточках не носят на работу)) рядом ресторан себе соорудили, который закрывается на спецобслуживание когда у них ’сходка’ по решению важных дел))
Мишкина Кошка• 17 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Удалено администрацией...
Дружина прокурора?
Ответ дляGarnoKvit
Я вважаю, що поліцейських, працівників прокуратури, сбу, пенітенціарної служби не мають бронювати.
Так уже ж на рассмотрении законопроект, там много всего, в том числе
Прибираємо право на відстрочку та ставимо на військовий облік:
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Чашечка кофе• 17 декабря 2023
Ответ дляGarnoKvit
У випадок чого готові у поліцію іти замість тих кого теоретично можуть мобілізувати?
Ответ дляkanni
А за приватними компаніями можна? Вже близько 1 млн. заброньованих.
А в поліцію та прокуратуру, чи нагляд за відбуттям покарання ви підете?
Бугага, когда закончатся сантехники и мебельщики - вместо них придут поработать ТЦКшники и полицаи? Нет? Так а чего вместо них должны на фронте защиты родины работать? Вы часто делаете чужую работу по жизни? Ну там вместо дворника мусорки моете, вместо водителя троллейбус ведёте?
Ответ дляGaleTTa
Да, сложно этих мужчин в окопе вообразить
english book• 17 декабря 2023
Не зовсім розумію про який спецоблік тема? Якщо те, що я думаю, то він є на підприємствах критичної інфраструктури, оборонки, та інших. Всі хто там працюють стоять на обліку, але броня лише десь у 30%.У інших її немає, але їх майже не призивають, бо важко замінити, або вважається що вони тут принесуть користі більше, ніж на війні.
Ответ дляenglish book
Про такий. У мене пів класу одгокласників - військові, всі квартири отримали, але ніхто не воює. Так дивно. Військові і в тилу
Ответ дляenglish book
Ну вот тот доминиканский турист однозначно принесет больше пользы, чем мобилизованный архитектор-проектировщик
Ответ дляenglish book
У нас каждая инфраструктура критичная, если там люди делают бабло и ’решают вопросы’)) а воевать должен плебс с язвами и на ЗП)
Ответ дляMellisa
Я не поддерживаю принудительную мобилизацию, но если представителей этих служб ( полиция, СБУ) существенно сократить отправивши на фронт, то в стране наступит хаос и беззаконие покруче того, что сейчас.
Хаос и беззаконие исходит сейчас от нашей власти невиданного масштаба. Любой другой хаос- это цветочки.
Чашечка кофе• 17 декабря 2023
Ответ дляGarnoKvit
Там не потрібна аж така кількість працівників, як зараз.
Цікаві роздуми
Ответ дляMellisa
А зараз у нас не хаос і не безаконня? Смішно)