Мир Мир Мир!• 17 декабря 2023

В якому банку відкрити рахунок?

Шановні порадниці,підкажіть будь ласка,в якому банку краще відкрити рахунок,щоб покласти кошти від продажу авто в валюті і користуватися за кордоном.Розумію складне питання в країні,де іде війна і нема довіри до банків і все ж вибору нема якщо більше 10 тисяч і треба виїхати....
Пузата Хата• 17 декабря 2023
Приват?

автор Мир Мир Мир! • 17 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Приват?
Приват же зараз державний банк і входить до переліку фонду гарантування?я для побутових потреб використовую гривневу картку ощад, не хочу все в одному банку тримати
Ластовиння• 17 декабря 2023
Мені подобається Піреус. Після продажу батьківської квартири клала туди гроші у 2011, пережили багато чого, і Майдан, коли валюту не обмінювали і тд. Він грецький, і курс завжди більш менш
Пузата Хата• 17 декабря 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Так входить.
Знайомі без проблем Приватом користуються за кордоном.