Сумчатая кошка• 17 декабря 2023

Хочу оновити косметику)

Дівчата порадьте хороші бренди, що краще взяти, мені 30, шкіра комбінована, є невеликі заломи під очима і на лобі) треба тональний крем, коректор під очі, палетка для контурінгу, підводка, рум‘яна)
Саджу все зарання• 17 декабря 2023
Хоть бы бюджет озвучили
Без образів• 17 декабря 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Хоть бы бюджет озвучили
Нащо вам?) в кожній темі питають бюджет, а потім мовчать
Аристократка-тунеядка• 17 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Щоб потім порадивши, не написали:’ну нічого собі яке дороге’
Садова гойдалка• 17 декабря 2023
Попробуйте что-то из каталога Avon, oriflame. Выбирайте линейку для возрастной кожи
Саджу все зарання• 17 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Бо можно купить Ламель, а можно Шарлотту Тилбери. Так ясно? Или вы на Руби Роуз сидите только?
автор Сумчатая кошка • 17 декабря 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Хоть бы бюджет озвучили
Люкс також можна)
Саджу все зарання• 17 декабря 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ей 30🫣
автор Сумчатая кошка • 17 декабря 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Я таким користувалася в 15 років не знаю що там хорошого…
Садова гойдалка• 17 декабря 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Для возрастной кожи линейка giordani gold неплохая
автор Сумчатая кошка • 17 декабря 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Мені 29 років) невже вже треба таку лінійку?)))
Садова гойдалка• 17 декабря 2023
А вообще, автор, на декоративную косметику не стоит особо возлагать надежды, откладывайте деньги на косметолога
Саджу все зарання• 17 декабря 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Люкс також можна)
Подводка отличная Инглот в ручке. Палетка которая закрывает все потребности hourglass. Тональник мне нравится Lancome.
Аристократка-тунеядка• 17 декабря 2023
Тональний-sensai(той що в скляній баночці як з під крему),chanel n1(якщо більш легке покриття)
Консилер-armani,estee lauder
Палетка- Charlotte Tilbury
Підводка-не пілсуажу,не користуюсь
Румяна- Westman Atelier Petal
Птах_А• 17 декабря 2023
Рік користуюсь доглядом від Medi-Peel для обличчя, а під очі Avene A-Oxitive з ретинолом, мені подобається. Шкіра доглянута, зволожена. Все купляла makeup.com.ua Мені 25 рочків. З Medi-Peel можете вибрати собі по потребам шкіри лініїчку засобів, там багатий вибір. А під очі цей крем, що я користуюсь підійде і для 30 рочків, він дійсно класний, дієвий.
АдеКВАтная• 17 декабря 2023
Ответ дляБез образів
Потому что пишут 500 гривен, на них посоветовать нечего
Сиджу тихенько• 17 декабря 2023
Тональний Ланком
Румяна Діор
автор Сумчатая кошка • 17 декабря 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Який саме у Вас тональний?
Птах_А• 17 декабря 2023
Оцей Erborian BB Cream Baby Skin Effect SPF 20 дуже гарний тональний, легенький, не забиває пори шкіри👍 Теж на makeup.com.uа купити можна.
Саджу все зарання• 17 декабря 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Який саме у Вас тональний?
TEINT IDÔLE ULTRA WEAR FOUNDATION
Області пітьми• 17 декабря 2023
Якщо вам не потрібно сильно щось замальовувати, то раджу тональний Dior forever natural nude.
Рум´яна сама в пошуку, почитаю.
Та легко!• 17 декабря 2023
Тон Clarins, любий супер, рум´яна чудові в МАС, тіні Герлен, туші найкращі Ланком Це мій вибір.