Чумачечая Весна• 17 декабря 2023
Чи псується характер у котів після кастрації?
Ось і все питання
АяВсёЗнаю• 17 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
Стають добріші. Але не одразу
О щось нове. А коли?
А я женатая• 17 декабря 2023
у мого ні, і спокійніше не став, як був дурко, таким і заалишився, переживали, що ця риса в нього пропаде)))) Кричати і мітити перестав
палка-копалка• 17 декабря 2023
У моего до кастрация конкретно крышу рвало. Редко, но круто - я даже боялась его. После - характер не поменялся, ушли только вот эти приступы ярости и агрессии.
Мост_Устал• 17 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
О щось нове. А коли?
Мають гормони вийти поступово. Місяці 3 приблизно, по-різному.
В нас взагалі була ситуація, кастрували в два роки, в Києві в державній клініці, котик лагідний був завжди, але почав мітки ставити по квартирі. Тож після кастрації характер не змінився, так і був лагідний, але мітити перестав.
А в 2022 приїхали до Іспанії, як коту вже було 7 років, орендували хатинку в селі, і він вийшов у двір і там побачив кішку сусідів. І почалося. Кожної ночі кричить, мітки знову. Ми до ветеринара, кажу дивіться, може крипторх і недокастрований. Вона - та не може бути. Зробили узд, а в нього одне яєчко на місці. Шрам на ньому є, але воно на місці. Навіть не крипторх, а просто не вийняли одне. Довелося наново оперувати. І ось десь через три місяці кіт став знову нормальним, не рветься до тієї кішки надвір, не кричить, ласкавий.
Я б не повірила, якби сама на узд не побачила теє яєчко. Тобто іноді неякісно зроблена операція.
Чумачечая Весна
• 17 декабря 2023
Мій зараз душка. Йому 5 місяців. Боюся, щоб не обізлився
після
Топтунша• 17 декабря 2023
мой был противный и до кастрации . и очень активный.
уже 10 месяцев прошло после кастрации, ничего не изменилось.
такой же противный и такой же активный ахаха
но хотя бы с лотка штын не стоит за пол километра
НЛОша• 17 декабря 2023
у моего ничего не изменилось(добрейший котик),только перестал обсыкать всё что видит)),а кошка(змея) поправилась-всьо! Коту делали операцию в год,кошке в три года
АяВсёЗнаю• 17 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
Точно так же. Зависит от характера
Деловитая• 17 декабря 2023
Ответ дляЛижТолько
Ні, навпаки стають спокійніші
Кажіть за свого) В нас не став. Ганяє як бик, кусається
Шалена невинність• 17 декабря 2023
Кастрация влияет на единственную вещь - исчезает половой аспект поведения. Исчезает половая охота. И все!
Ни на игровое поведение, ни, тем более, на характер кастрация не влияет.