МинерАлочка• 17 декабря 2023
Плачу за комуналку в приваті
Постійно показує якісь борги, хоча наче все правильно плачу, чого так…
Всміхайлик• 17 декабря 2023
Не знаю. В мене все правильно показує. Іноді невчасно показує списання а так все ок
Чеширская кошечка• 17 декабря 2023
Вони там мені нараховують наперед постійно. Взагалі перестала платити комуналку
Матраскин Брат• 17 декабря 2023
Сплачую майже все (крім електроенергії) через приват. Все сходиться до копійки з паперовими рахунками.
Байрактарна• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А що Вам цей демарш дасть окрім накопичення боргів?
Винник• 17 декабря 2023
Теж в Приваті оплачую. Не всі позиції оновлюються одночасно. Щось трохи раніше висвічує. Обслуговування комунікацій холодної і гарячої води приходить останнім. Поступово все сплачую. Все нормально.
Чеширская кошечка• 17 декабря 2023
Ответ дляБайрактарна
Борги можуть і списати, або якісь пільги дадуть. Побачимо
Байрактарна• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Може і так.
Матраскин Брат• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Або в суд подадуть, можуть майно арештувати, квартиру продати примусово.
Дивіться.
Руда ліса• 17 декабря 2023
Да, там отсебятина, не смотрю на это. Сверяйте по чекам и в кабинетах ком. платежей.
Chaterbox• 17 декабря 2023
У мене усе сходиться, максимум може не підтягнутися якась оплата (я в пт платила, ось зараз частина вже видно, що погашена, а частина ще ні).
Чеширская кошечка• 17 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Дивіться.
То вас по телевізору так лякають. Особисто знаю людей, котрі не платять комунальні по 10 років і ніхто нічого їм не робить, але ви далі дивіться на речі через телебачення
Сапай вазони• 17 декабря 2023
После 15числа, в привате , все суммы сходяться с квитанциями. Копейка в копейку.
Матраскин Брат• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Я зомбоящик не дивлюсь взагалі. А ви і далі не слачуйте за надані послуги. Рано чи пізно своє отримаєте
Мандолина Бу• 17 декабря 2023
Плачу через моно. Комиссии нет
Правда в шаблонах некоторых, показывает неправильные суммы к оплате. Ввожу сама суму с квитанции
Фіфачка• 17 декабря 2023
Сама снимаю показания ,сама считаю, оплачиваю по своим подсчётам по факту. На их писульки не обращаю никакого внимания.
Чеширская кошечка• 17 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Давайте будемо чесними, вам так хочеться думати, що типу існує справедливість. Але ж ні, по факту такі як ви платять за тих, хто не платить. І ви будете це робити надалі, покривати борги інших громадян
Пишна молодиця• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
А я знаю людей, кому уже счета заблокировали за неуплату коммуналки 🤷🏻♀️
Чеширская кошечка• 17 декабря 2023
Ответ дляПишна молодиця
Не знаю особисто жодного, а в мене таких знайомих купа. Тому ви мене не переконаєте
Матраскин Брат• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Може й так, хочеться вірити, що колись наша держава таки стане правовою. І починаю з себе.
МинерАлочка
• 17 декабря 2023
Ответ дляМандолина Бу
Плачу через моно. Комиссии нет
Ухти, взагалі немає комісій? а поповнення карти платне?
язззззь!!!• 17 декабря 2023
Ответ дляМинерАлочка
И через приват комиссия- 0 с недавних пор
МинерАлочка
• 17 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
В мене є
язззззь!!!• 17 декабря 2023
Ответ дляМинерАлочка
В мене є
У меня уже 2 месяца нет, вот буду платить на днях, жду все платёжки
Чеширская кошечка• 17 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Для чого ви починаєте з себе, якщо ви і так все платите. Бачите, як вас запевнили
МинерАлочка
• 17 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
А яка у вас карта?