МинерАлочка• 17 декабря 2023
Плачу за комуналку в приваті
Постійно показує якісь борги, хоча наче все правильно плачу, чого так…
Мандолина Бу• 17 декабря 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ухти, взагалі немає комісій? а поповнення карти платне?
Вообще комиссии нет. И мобильный пополняю без комиссии.
Пополнять карту тоже без комиссии, в терминалах ibox
Полюю на дрони• 17 декабря 2023
У меня все показывает верно, потому что я показания передаю .
Если не передавать,то они могут насчитывать от фонаря скорее всего...
Ширли-Мырли• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Борги можуть і списати, або якісь пільги дадуть. Побачимо
Смотря какой город, если прифронтовая, то да может быть, а может не быть.
Ширли-Мырли• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
То вас по телевізору так лякають. Особисто знаю людей, котрі не платять комунальні по 10 років і ніхто нічого їм не робить, але ви далі дивіться на речі через телебачення
Слухайте далі байки. У мого сусіда борг вже добігає 200 тис. Вже давно на квартиру накладений арешт. Він навіть на роботу боїться влаштуватись, щоб борг не відраховували, живе за материну пенсію…чоловіку 35 років
Люблю_смаколики• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Не знаю особисто жодного, а в мене таких знайомих купа. Тому ви мене не переконаєте
И я таких знаю, кому счета арестовали.
Матраскин Брат• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Для чого ви починаєте з себе, якщо ви і так все платите. Бачите, як вас запевнили
Що таке ’запевнив’?
А з кого починати? З якоїсь невідомої мадам з інтернету, яка думає, що найрозумніша і виїде за рахунок інших? Заспокойтесь уже
ЖующаЯКонфету• 17 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Давайте будемо чесними, вам так хочеться думати, що типу існує справедливість. Але ж ні, по факту такі як ви платять за тих, хто не платить. І ви будете це робити надалі, покривати борги інших громадян
Наверное вы гордитесь собой что паразитирует за счёт людей, оплачивающих коммуналку.