Сільський ансамбль• 18 декабря 2023

Для разглаживания

Посоветуйте крем для проблемной кожи , чтобы разглаживал морщинки и все остальное ? Или сыворотка
Викасикрет• 18 декабря 2023
Идеалист эсте лаудер
автор Сільський ансамбль • 18 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
Идеалист эсте лаудер
Реально хороший ?
Викасикрет• 18 декабря 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Реально хороший ?
Маме моей очень хорошо заходил, кожа становилась свежее
Я пользовалась редко, перед важными днями под макияж, выглядела как после профиссионального дорого ухода
Ответ дляВикасикрет
А цена дорогая ?
Телепузик• 18 декабря 2023
Поверніть молодість - єдиний варіант. Або косметологічні втручання. Нема зовнішніх засобів здатних на це. Як думаєте, чи у світових зірок-міліонерів не вистачає грошей на кремушки з сиворотками, що вони до пластичних хірургів звертаються(і не завжди вдало)?
Викасикрет• 18 декабря 2023
Ответ дляСільський ансамбль
А цена дорогая ?
Около двух тысяч, но он снят с производства
Где то остатки ещё есть на складах