ХикориДикори• Изменено 18 декабря 2023

Що будуть дарувати в вашому садочку діткам?

У кого діти ходять в яслі/молодшу групу, що вирішили батьки дарувати дітям на Новий рік? Бо це капець якийсь. В нас ніяк не можуть вирішити: одні ще не їдять цукерки, іншим не подобаються варіанти іграшок. Варіант з равликом Бобом був на Миколая вже
Кіма кепка• 18 декабря 2023
У нас завжди дарували солодкі подарунки від мерії. Нічого додатково не купували. Троє дітей відходили в сад.
Бачу_майбутнє• 18 декабря 2023
моему, слава богу, 17. но как вспомню этот цирк. тому нельзя конфеты, у того курочка ряба уже есть, тому грузовик не такой. после грандиозного скандала я сказала - дарим конфеты. дома - хоть Феррари.
Кукусик• 18 декабря 2023
Коли ходили в садочок теж була гризня що дарувати. Тоді домовились про гіпсові фігурки які треба розмальовувати і кіндер яйце. Іншого разу не домовились батьки і обійшлися подарунками солодкими від міста.
Донька подруги• 18 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А потом дети дома выносят мозг родителям за те гадостные конфеты
Бачу_майбутнє• 18 декабря 2023
Ответ дляДонька подруги
почему? вы же Феррари подарили. кто про те конфеты вспомнит? домой можете купить моцарт там или линд. что вы там любите
Играю у края• 18 декабря 2023
Мерія дарує і все на тому. На Миколая був пряник, що потрібно розмалювати.
ПесиКот• 18 декабря 2023
Нічого не дарувати.
автор ХикориДикори • 18 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Так я теж за цукерки. Тим паче є варіант , де цукерки з горішками, сухофруктами.
автор ХикориДикори • 18 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
Перший раз чую про мерію
Це завжди так було ?
Новорічна пальма• 18 декабря 2023
Подарунків 2-один від мерії, інший від місцевого депутата. Все. Ніяких збирань на подарунки і сварок
Донька подруги• 18 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
А смысл тогда в этих подарках вообще, если потом в мусорку?
Абы було?
Бачу_майбутнє• 18 декабря 2023
Ответ дляХикориДикори
я была в род коме. сказала - или конфеты, или извращайтесь сами. но
курочка Ряба у нас есть
у меня мальчик, поэтому барби не прокатывает
такой грузовик не хочу
это не нравится
мне некогда, я работаю, покупайте все сами
странным образом все согласились на конфеты. чудеса
Пацелуйнитуда• 18 декабря 2023
розвиваючі іграшки, книжки
Бачу_майбутнє• 18 декабря 2023
Ответ дляДонька подруги
Абы було?
а сколько сейчас стоит подарок? 100-150 грн? что на эти деньги можно купить достойного? предлагайте
Акукарача• 18 декабря 2023
Немає ніяких подарунків в дитсадку. Вдома батьки дарують, що хочуть, і на цьому все.
Ольга520• 18 декабря 2023
У садку не було цієї дурні. Зато зараз у першому класі зібрались не працюючі мами і відриваються по повній.
Горня капучіно• 18 декабря 2023
Гадостные конфеты это какие?
Бачу_майбутнє• 18 декабря 2023
очередная показательная тема. конфеты от мерии не такие уж и гадосные, если куплены не за свой счет. ни одного заслуживающего внимания предложения здесь так и не предложили
Играю у края• 18 декабря 2023
Ответ дляХикориДикори
Перший раз чую про мерію
Це завжди так було ?
Я у Вінниці, тут є кілька таких програм. Від народження діткам, що в садочку, мерія через садочок дає новорічні подарунки дає, які не ходять до садочка - у сімейного лікаря подарунки забираємо. Є інші такі програми для населення, типу ми можемо робити за півціни щорічне щеплення від грипу, наприклад. Але це все від місцевої влади залежить
автор ХикориДикори • 18 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
Ми в Києві
Вихователі нічого такого не казали