Ну шо не так?• 18 декабря 2023

Новий бармен підморгує мені

Дівчатка, привіт. Працюю в Польщі офіціантом, два місяці тому до нас взяли нового бармена. Він одружений, але часто мені підморгує, показує сердечка, іноді може обняти. Це просто дружній жест?
Фоточки нема• 18 декабря 2023
давайте фото его .. чтоб понять что вам делать

автор Ну шо не так? • 18 декабря 2023
Ответ дляФоточки нема
Навіщо фото?
Незламна• 18 декабря 2023
Якщо він одружений, нехай хоч дікпік пришле - більше ніж дружній жест не сприймайте) Ще й на роботі, та ну
автор Ну шо не так? • 18 декабря 2023
Ответ дляНезламна
Та мене не цікавий він, як чоловік. Просто, цікаво, що це за поведінка така.