Сорока-ворона• 18 декабря 2023
Чи були у вас ситуації коли хлопець, чоловік покинув вас перший?
фрау Гітта• 18 декабря 2023
Был когда-то нарциссик, резко сам перестал писать звонить. Ничего, пережила. Потом через пару месяцев начал писать как ни в чем не бывало ’как дела’. Манипулятор фигов
Туся муся• 18 декабря 2023
Ответ дляВилосипедниця
О і мене, покинув 6 березня, а в мене ще й ДН 12-го, мабуть не захотів на подарунок витрачатися, скотиняка
фрау Гітта• 18 декабря 2023
Ответ дляТуся муся
Мусор сам себя вынес)
Вилосипедниця• 18 декабря 2023
Ответ дляфрау Гітта
мой тогже был нарцисик) и манипулятор.
Вилосипедниця• 18 декабря 2023
Ответ дляТуся муся
Жлобы они такие
наКоблучках• 18 декабря 2023
був , на річницю, було все ідеально, на руках носив, за тиждень різко охолов
досі пропрацьовую це в собі
Туся муся• 18 декабря 2023
Ответ дляВилосипедниця
Жлобы они такие
Так дивно, що до цього ми три роки були разом, а саме в тому році спровокував прямо скандал, щоб я психонула і пішла. Точно вирішив зекономити)
фрау Гітта• 18 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
досі пропрацьовую це в собі
Это классика у токсов, когда все идеально устроить ледяной душ жертве
ПростоБелка• 18 декабря 2023
Было, св@чь, полгода ревела, типо первая любовь была. Ушёл, но периодически приходил, то в кино позовёт, то просто в гости, нервы мотал, я ему так и сказала, придёт время и нервы мотать буду тебе я. Дождалась)))) признался, что это была его самая большая ошибка, периодически замуж завет, а всё……😁😁😁
наКоблучках• 18 декабря 2023
Ответ дляфрау Гітта
ні там ідеальний чоловік був повірте, але щось як сталося чи що
от ідеальний у всьому такий як треба
тому і досі не можу з цим змиритися
от ідеальний у всьому такий як треба
тому і досі не можу з цим змиритися
фрау Гітта• 18 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
от ідеальний у всьому такий як треба
тому і досі не можу з цим змиритися
от ідеальний у всьому такий як треба
тому і досі не можу з цим змиритися
Это вам кажется, что идеальный. Раз так резко ни с того ни с сего, значит тараканы конкретные
Бджолина королева• 18 декабря 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Моє перше кохання, я зробила свої висновки з тої ситуації
Які?
Катастрофа• 18 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
от ідеальний у всьому такий як треба
тому і досі не можу з цим змиритися
от ідеальний у всьому такий як треба
тому і досі не можу з цим змиритися
Идеальный в ваших глазах.. От вас скрыта истина и пострадало эго, плюс есть привязанность к нему, потому так.
Катастрофа• 18 декабря 2023
Ответ дляфрау Гітта
Да. Так и есть, у меня похожи случай, но я все прояснила, а поначалу как и автор коммента убивалась..
Пекельнi Борошна• 18 декабря 2023
на день Святого Валентина. Поздно вечером где-то в перке.
Он уехал. я топала домой в слезах.
Паратруперсупер• 18 декабря 2023
так, зустрічалась з хлопцем, він кинув мене через три місяці бо я «не виношу йому мозок» і для нього це було ознакою шо мені байдуже. а я була закохана по вуха, та й виховання було таке що я по дрібницям не виношу мозок і не влаштовую скандали. а потім до мене дійшло чому він мене постійно провокував якимись вчинками щоб я винесла йому мозок.
корочє, зараз через 15 років після цієї ситуації я дуже рада що в нас з ним нічого не склалося. він ще потім періодично весь цей час писав мені - то зі святами вітав, то питав як я, то писав шо був дурний і бла-бла-бла. я просто ігнорила. роки півтора тому перестав, навіть не знаю шо з ним, та й пофіг
Паратруперсупер• 18 декабря 2023
а, ще було… один хлопець дуже довго добивався мене - і квіти сюрпризом, і подарунки, і кудись звав піти/поіхати, і погуляти… не бачила в ньому свою пару і завжди відмовляла, не хотілося давати якийсь примарний шанс.
роки через 2 я подумала « а чому б ні?» бо ми досі весь цей час спілкувалися.
і черговий раз коли він прийшов в гості просто подивитись фільм і потриндіти, в нас був секс. а потім ще пару разів. а потім він сказав «вибач, без кохання не можу просто так займатись сексом».
ну і ладно, дивний)
наКоблучках• 18 декабря 2023
Ответ дляКатастрофа
можливо ви праві, дякую