Сорока-ворона• 18 декабря 2023

Чи були у вас ситуації коли хлопець, чоловік покинув вас перший?

Кондуктор автобуса• 18 декабря 2023
Ответ дляПаратруперсупер
а, ще було… один хлопець дуже довго добивався мене - і квіти сюрпризом, і подарунки, і кудись звав піти/поіхати, і погуляти… не бачила в ньому свою пару і завжди відмовляла, не хотілося давати якийсь примарний шанс.
роки через 2 я подумала « а чому б ні?» бо ми досі весь цей час спілкувалися.
і черговий раз коли він прийшов в гості просто подивитись фільм і потриндіти, в нас був секс. а потім ще пару разів. а потім він сказав «вибач, без кохання не можу просто так займатись сексом».
ну і ладно, дивний)
А ще кажуть жінки дивні, у вас якийсь того був...

Кондуктор автобуса• 18 декабря 2023
Ответ длянаКоблучках
ні там ідеальний чоловік був повірте, але щось як сталося чи що
от ідеальний у всьому такий як треба
тому і досі не можу з цим змиритися
Не ідеальний, раз зміг так вчинити і різко пропасти коли все добре, мабуть трохи з головою того, у людини є рот щоб розмовляти і можна сказати просто, давай розійдемося
Паратруперсупер• 18 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
я думаю шо в нас просто не співпали сексуальні вподобання. мені подобається бдсм а він більш такий ніжний і романтичний))
Кондуктор автобуса• 18 декабря 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Аа ну це теж буває, в сексі потрібно щоб було добре обом)
Паратруперсупер• 18 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
згодна)
Обращеница• 18 декабря 2023
Мой парень мог послать меня на ***. После этого сразу позвонить и извиниться. А один раз не позвонил. Это было начало расставания.