Ответы типа ехать домой не пишите. Я о тех, кому реально ехать некуда. Дома или разрушены или в оккупации
АлінаАляАтиква• 18 декабря 2023
Конечно . Вон Германия продлила до 2025. Как и Америка. А что они сделают? Скажут езжайте в войну?
Будут конечно пытаться как то подтолкнуть к такому решению. Но только пытаться и не все
Волшебная лампа• 18 декабря 2023
Конечно, кто им будет вливать кучу бабла в экономику и снимать их кавалерки по 3000 зл
Sentjabrinka• 18 декабря 2023
Защита изначально давалась на год с возможностью продления до 3-х лет, поэтому до марта 2025 продлят
Волшебная лампа• 18 декабря 2023
Ответ дляinna1313
Просто сейчас между Польшей и Украиной какие то натянутые отношения, вот и возникает вопрос 😞
Вы в Польше? Если что Чехия принимает)
Волшебная лампа• 18 декабря 2023
Ответ дляinna1313
В Польше. Переживаю, т.к. дочка поступила в университет, прошла по конкурсу на бюджет. Но если не продлят, то статуса УКР не будет и не будет бюджета.
Та продлят
Борисфенка• 18 декабря 2023
Ответ дляinna1313
Євросоюз подовжив директивою до весни 2025-го, кожна країна ЄС тепер на власний розсуд подовжує технічно - хто на півроку, хто одразу на рік, хто вже сьогодні, хто взимку чи й навесні. Польща також подовжить. однозначно.
Ответ дляБорисфенка
Дякую! Дуже сподіваюся на це !
Борисфенка• 18 декабря 2023
Ответ дляinna1313
Дякую! Дуже сподіваюся на це !
Так це вже вирішене питання. Процедури і дати озвучать окремо, але це не суть важливо.
ёжовые рукавицы• 18 декабря 2023
Рано чи пізно ці допомоги скінчаться, що потім будете робити? Пора вже на свій заробіток переходити .
Борисфенка• 18 декабря 2023
Ответ дляinna1313
В тому і справа! Євросоюз подовжив термін, а Польща уперто мовчить, повний ігнор!
А куди їм поспішати? До весни 2024-го ще майже пів-року.
Німеччина вирішила не заморочуватися взагалі, ніякого обміну документів не буде, живіть собі, сказали.
Ответ дляёжовые рукавицы
В Польщі немає ніяких виплат! Тут всі працюють і винаймають мешкання. Просто є право на легальне перебування і безкоштовну освіто. Ну і право на медицину. Все!
Ответ дляinna1313
Ми теж в такій же ситуації, тільки діти там самі. Теж хвилююсь, оскільки для нас дорого оплачувати навчання і знімати квартиру.
Ответ дляёжовые рукавицы
А до чого тут допомога? Я вийшла працювати через 3 тижні після приїзду, в квітні 2022. Питання не в допомозі, а в дозволі тут жити і працювати
Ответ дляjumbo2
Так! До війни ми мали все! Був високій рівень життя і могли собі дозволити і оплату за навчання і проживання, але зараз… . Нас просто скинули у прірву
ТашаНаташа• 18 декабря 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Вы в Польше? Если что Чехия принимает)
Чехия изначально после других стран не принимала. Категорично.
Оксана-004e• 18 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
В Польше платят пособие и жилье?
ТашаНаташа• 18 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
В Польше большинство работает) не работают лишь многодетные, инвалиды, пенсионеры. Тут пособий нет
Ответ дляТашаНаташа
Угу нет,зато спрощенні умови є,завдяки чому купа наших можуть свою діяльність відкривати,до війни це було не можливо,щоб просто так іноземці відкривали діяльність .