inna1313• 18 декабря 2023

Как думаете? Продлят пребывание украинцев в Польше после 4 марта 2024?

Ответы типа ехать домой не пишите. Я о тех, кому реально ехать некуда. Дома или разрушены или в оккупации
автор inna1313 • 18 декабря 2023
Ответ дляOllka
Сын тоже так учится. По программе для украинцев.
Сказали, что если не продлят, но сдаст язык на В2 - сможет учиться дальше бесплатно
Хорошо, но я читала, что требуется С1
nata.ant• 18 декабря 2023
Ответ дляOllka
Так на основі чого він буде легально знаходитися в Польщі?) Навчання то навчанням,але потрібна віза або карта,якщо не продовжать захист
автор inna1313 • 18 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Как до войны было, студенческая виза
nata.ant• 18 декабря 2023
Ответ дляinna1313
Как до войны было, студенческая виза
Правильно, тільки візу відкрити можна лише в Україні
Ollka• 18 декабря 2023
Ответ дляinna1313
Хорошо, но я читала, что требуется С1
Видимо в разных вузах разные требования

Сын в Варшавском университете
Ollka• 18 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Я думаю, що продовжать
Немає підстав не продовжити для такої кількості людей - це ж буде бунт
Венздей Адамс• 18 декабря 2023
Ответ дляOllka
Я думаю, що продовжать
Бунт? Польща приютила, хоча могла б цього не робити, а в подяку отримає бунт. Як це по-українськи...
nata.ant• 18 декабря 2023
Ответ дляOllka
Я думаю, що продовжать
Який бунт,ми ж там не громадяни, депортацію вліплять і до дому
nata.ant• 18 декабря 2023
Взагалі продовжать,чи ні буде тільки від влади залежати.Мені тут теж доказували,що піс владу не віддасть,а оно виявилося по іншому
Ollka• 18 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
До якого?
У половины немає ніякого дому.
Вже, нажаль.
Венздей Адамс• 18 декабря 2023
Ответ дляOllka
До якого?
У половины немає ніякого дому.
Вже, нажаль.
А шо пересічним полякам є до цього діло? Ви сильно переймалися сірійцями, коли русня бомбила Алепо і Дамськ?
nata.ant• 18 декабря 2023
Ответ дляOllka
До якого?
У половины немає ніякого дому.
Вже, нажаль.
А до чого це взагалі,ви від цього поляками не стали,а залишилися громадянами України,а громадяни України просто так жити в ЕС не можуть,і в Польщі в тому числі,тому якщо немає легальних підстав,ви їдите в свою країну громадянства
Ollka• 19 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Я не думаю, шо всіх погонять в війну.
Можуть певні умови висунути, але не думаю, що всіх депортують
nata.ant• 19 декабря 2023
Ответ дляOllka
Я не думаю, шо всіх погонять в війну.
Знаєте тисячам війна не заважає,купа їздить туди-сюди.Я теж думаю,що щось придумають,а там хто його знає,від нас все рівно нічого не залежить
Ollka• 19 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Щодо їздити згодна
jumbo2• 19 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Карта тимчасово побуту на основі навчання. Так і раніше було. Хтось візу оформляв, а хтось відразу на карту подавав.
jumbo2• 19 декабря 2023
Ответ дляOllka
Видимо в разных вузах разные требования

Сын в Варшавском университете
Навряд. Вимоги до рівня мови що дає можливість безкоштовно навчатись на державному рівні визначено С1.
jumbo2• 19 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Можуть захист продовжити, а от плюшки( безкоштовно навчатися) забрати.
nata.ant• 19 декабря 2023
Ответ дляjumbo2
Тільки зі статусом ukr не можуть подаватися на карту від навчання
jumbo2• 19 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Ну то якщо знімуть захист то який вже тоді буде статус укр
nata.ant• 19 декабря 2023
Ответ дляjumbo2
Так,але це треба щоб закон вийшов,щоб змогли подаватися,а взагалі то буде катастрофа,бо ужонди фізично не зможуть стільки справ розглядати
jumbo2• 19 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
То зараз закон ті хто працюють і зі статусом можуть подаватися. А якщо статус знімуть то навіщо закон? Все буде як до війни. Навчаєшся- маєш право подати на карту, та і все. Не панікуйте.