Русланка з гілки• 18 декабря 2023

Духи Зара. Які вам подобаються?

Купила дитині такі дитячі солодннькі. А вони так пахнуть, і дешеві. Ходжу сама пшикаюсь і подобається. І вони досить стійкі, на наст день на кофті ще чути. Син теж попросив на новий рік собі.
А які з дорослих вам подобаються? З тих, що були в магазині і змогла понюхати Гарденія нічого так, ще 2 були вонючки якісь.
Пушап Мі мі• 18 декабря 2023
Мне нравится табако коллекшин - их сыну купила а сама использую.

Платья Всем• 18 декабря 2023
мені всі подобаються. Прикольні.
Прокачую сідниці• 18 декабря 2023
Nude Bouquet
Я вся ваша• 18 декабря 2023
Applejuice,white,deep garden кожного разу якісь з цих купую
Точная копия плова• 18 декабря 2023
Rose violet люблю.
Ще orchid стоять на поличці, прикольні, але не скажу щоб прямо улюблені. Якщо вам Гарденія до вподоби, можете ще Tuberose спробувати, це два улюблених аромати звідти моєї подруги.
До речі, ось-ось прийдуть мільйонерки і напишуть вам, що краще нічим не пахнути ніж Зарою).
Червона калина• 18 декабря 2023
Из того, что есть у меня:
Гардения - неплохо на зиму, но не вау, не совсем мое.
WONDER ROSE SUBLIME - понравились, пользуюсь с удовольствием.
NOBLE WISTERIA - заказала дочке, запах классный.
VIBRANT CITIES IN ST TROPEZ - взяла мужу. Интересный запах и очень стойкий.
У первых двух стойкость в течение дня.
Королева краси• 18 декабря 2023
desert at sunset клон kilian angels share
Cherry smoothie - на тему том Форд лось шері
Обидва досить достойні аромати

Королева краси• 18 декабря 2023
Ответ дляТочная копия плова
Rose violet люблю.
Трохи не так
Краще нічим ніж пальонки і проччі чорні опіуми по 300 грн
Тут елементарне питання безпеки і сертифікованості продукціі
Зара - нормальні бюджетні парфуми
Байрактара• 18 декабря 2023
Wonder Rose и Juicy Аpple-любимые дочери. Она ими обливается Они есть постоянно,и кучу разных перепробовали, уже и не помню названия. Гардения не зашла,стоит целый флакон.
Точная копия плова• 18 декабря 2023
Ответ дляКоролева краси
Трохи не так
Зара - нормальні бюджетні парфуми
Та ні, мова саме про Зару була.
vitamin-bd22• 18 декабря 2023
wonder rose хорошие ! apple juce летний аромат
Рожайтретьего• 18 декабря 2023
Ответ дляТочная копия плова
Та ні, мова саме про Зару була.
А хто сказав що то мільйонерки були.
Може просто недалекі поціновувачки свого єдиного флакона баккари чи прости господи кірке.
Частіше, дійсно трапляються обґрунтовані фе щодо підробок.
Партизанка• 18 декабря 2023
У меня дома осталось 4 полных флакона ...
Эх, была бы поближе, раздала б .
Всеравно теперь ничем не пользуюсь.
Мелочунь• 18 декабря 2023
У меня были Zara bright rose, клон Родригеса .
Зара вайт- Миракль
Нюд букет- шанс фреш
Ну ниче се• 18 декабря 2023
А я купила пробник не нравится и продать не могу, дорого
автор Русланка з гілки • 18 декабря 2023
Ответ дляПартизанка
Эх, была бы поближе, раздала б .
Всеравно теперь ничем не пользуюсь.
Повернетесь і будете користуватись
Шотуткоїться?• 18 декабря 2023
Ответ дляМелочунь
Зара вайт- Миракль
Нюд букет- шанс фреш
Нюд букет мыльный синтетический запах и рядом с Шанель не стоял. Отдала племяннице. А вот серия колаборация с Jo Malone приятно удивила, там действительно аромат похож на нишу.