Бойова• 18 декабря 2023

Хто виїздив до Німеччини. Через скільки часу Ви їздили додому?

Цікаво, скільки тижнів чи може місяців пройшло, коли Ви приїхали додому по справам?
Цікавить, зокрема, процес оформлення документів, поселення.
Чи можна через місяць повернутись додому завершити деякі справи, забрати авто, тварин?
Khmelnichanka• 18 декабря 2023
Я в Німеччині з березня 2022.
Додому не їздила жодного разу.
Влітку 2023 їздила не в Україну.
Документи, за якими можна було б поїхаи за межі країни, були готові через рік.

автор Бойова • 18 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я в Німеччині з березня 2022.
Додому не їздила жодного разу.
Влітку 2023 їздила не в Україну.
Рік? А чому так довго?
Khmelnichanka• 18 декабря 2023
Ответ дляБойова
Рік? А чому так довго?
Нам двічі продовжували паперовий фікціонбішінінунг, а не давали пластиковий ауфенхастітель.

А виїжджати можна лише з пластиком або вклейкою в паспорті.

Та в усьому іншому ´фікціон’ прирівнений до пластику.
Ниф_ниф• 18 декабря 2023
Я получала от дц только страховку, т.е. частично на пособии, 21 день в году и не только в Украину, и в другие страны совокупно
Запароленое одеяло• 18 декабря 2023
Не ездили домой с апреля 2022 года ни разу. От джоб центра не зависим, муж (на пенсии) работает.
oliax• 19 декабря 2023
После получения вида на жительство Aufenthalstitel - можно выезжать за пределы Германии. Но кому-то его дают за месяца 3, кому-то за полгода, кому-то дольше. Везде по-разному. Пока действует безвиз - можно по закону съездить и вернуться, но как это повлияет на ваши процессы с документами - может быть, вам в этот промежуток назначат термины, и если узнают, что вы уехали, да ещё и в Украину, будут вопросы.