котопёс• 18 декабря 2023
Германия... только не смейтесь.
Знаю, что было миллион тем уже, но все-же спрошу и пусть в меня полетят тапки.
Кто ехал недавно в Германию, там есть ещё волонтеры? Или со всеми бумагами нужно будет разбираться самостоятельно? Помогут? Язык незнаю, боюсь... куда ехать...
Финансовая ситуация у меня сложная, в отчаянии...
Ответ длягуаава
В Норвегію можете спробувать. Моб.звязок безкоштовно на пів року, але потім дорожче як в Німеччині. Летіть потрібно до Осло Гардемуен, не Торп. До пів року в хостелі, потім поселення в нормальну теплу квартиру. Ніяких документів не потрібно заповнять, тільки підпис де потрібно
Не селять вже в Норвегії в квартири, селять в лагерь і все, а далі як собі хочеш, в лагері тільки годують, грошей не платять.
Ответ дляMunschaez
Я вот одиночка в Германии. Пока хватает, но я не курю и не шикую.
Отложить не получается, но с голоду ещё никто не умер))) приехала без денег
Чому відкласти не получається? Все на їжу і побутові засоби йде? Я чула, що ще й додому відправляють щось родичам. Чи прибріхують?
Ответ дляSoufit
У кожного своя ситуація. Я витратилася на переїзд, на другий кауцьон за квартиру, меблі, роботи по квартирі. Таке інше. На новий рік відправила посилку з подарунками. Щось залишилося, але небагато.
Буває, що люди отримують допомогу з тафелю, або німці, що ними опікувалися, дарять речі, тощо. Або хтось від церкви щось отримує. Хтось від красного креста. Ось в них виходить економити.
Я повторююся, тут ніхто з голоду не вмирає, ніхто норкові шуби кожного місяця не купую, але є змога купити одяг та взуття, окрім їжі та комунальних. Якщо хтось виглядає так, якби він свій одяг на свалці знайшов та має голодний вигляд - то його власний вибір. Мабуть всі гроші відкладає
Автор, вот група українців які тільки приїхали в Німеччину, або збираються. Там в закріплених зверху море інфи по лагерям і як добратися. Саме головне НЕ ЇДЬТЕ В ТЕГЕЛЬ В БЕРЛІН! Там адіще і тримають .
Я рекомендую Бохум, але Бохум це не лагерь, а розподільчий центр, з нього повезуть майже зразу далі, ще, якщо не помиляюсь в Мештесені хороший лагер. Автор, їдьте і нікого не слухайте.
Ответ дляol_kin
Дивно) я була в Тегелі, мені сподобалось. М´які ліжка, тепла постіль. Після лагеря, де я до цього була, мені Тегель здався раєм
Kupiryukzak• 19 декабря 2023
Оформление документов заняло 4 месяца. За первый месяц мы поменяли два лагеря и нам не оформляли документы вообще. Оформление началось только в третьем лагере. Пластик на руках ровно через четыре месяца.
Ответ дляKupiryukzak
Вы не с детьми? Подскажите,кто с детьми в лагере, в первые месяцы - как учеба организовывается?
Kupiryukzak• 21 декабря 2023
Ответ дляol_kin
В лагерь зараз стандарт 2 тижні, далі розселення в гуртожиток.
Нам також так казали. А за два місяці три табори, перш ніж розселили
Kupiryukzak• 21 декабря 2023
Ответ дляIreesh
Я с дочерью 15 лет. Мы приехали 22 августа, в школу дочь первый день пошла 7 ноября.
Kupiryukzak• 21 декабря 2023
Ответ дляIreesh
Она пошла в интеграц. класс?
Да, класс интеграционный. Все дети наши. Учительница украиноязычная. Нам повезло)
Anastasia-6f9c• 22 декабря 2023
Все самій,через табір,бажано мати певну суму грошей,бо оформлення дуже довго,ми 2 місяці сиділи без допомоги. Зараз немає ніяких волонтерів і нічого безкоштовного.
Kupiryukzak• 23 декабря 2023
Ответ дляIreesh
извините, еще спрошу) а с медициной решить можно вопрос быстро ? семейного доктора найти... страховку оформить..
У дочери страховка ещё не готова. У меня уже страховка есть. Семейного найти очень сложно, русскоговорящие все заняты, немецкие не принимают без переводчика. Я начала со стоматологии, записалась на конец января к стоматологу.