Маю сестру у Покровськ Донецької обл., її сім´я - вона ( вчитель, працює), чоловік інвалід (працює) та діти (3 і 15 років).
Мені її дуже шкода стало, тому як вона постійно трималася, а сьогодні при розмові не втрималась і плакала... Там неспокійно, проблеми із світлом, теплом, води давно вже нема.
Вони не хочуть виїздити.
Я маю знайомих які б допомогли на перший час у Німеччині з житлом. Я сказала їй про це і сказала що дізнаюся хоч трошки про умови.
Будь ласка, дуже прошу без осудження, вони хороші люди.
Напишіть, що їх чекатиме у Німеччині?
Я теж виїхала, але цю країну вони не ,,потянуть,, фінансово.
Усім дякую за небайдужість!
Можливо вам не зручно буде писати тут у темі - напишіть у особисті.
Усім дякую за небайдужість!
Вони не хочуть виїздити.
Напишіть, що їх чекатиме у Німеччині?
Усім дякую за небайдужість!
Ekaterina17• 18 декабря 2023
Сестра в Покровську ( мій улюблений ц рідненький Красноармійськ)
Так
Там зараз без світла
Виїзджати категорично нікуди не хоче
Але вони не бідні люди там
Так
Там зараз без світла
Виїзджати категорично нікуди не хоче
Але вони не бідні люди там
__Kvitka__• 18 декабря 2023
Жити без води, тепла і світла...що може гірше?
Тим паче чоловік як інвалід може виїхати. Коли сім´я разом то можна гори звернуть. Повернутися завжди можна, якщо буде куди, питання лише часу і грошей.
ole4kakissa• 18 декабря 2023
Море, нет - океан, информации
https://sovet.kidstaff.com.ua/otvety/nimechchyna
MorskayaMarina• 18 декабря 2023
Скажу вам так, что если вы хотите ей помочь,а она не сильно нуждается,то ей будет плохо, а крайней будете вы. Это в первую очередь должна быть ее заинтересованность, а то что они не хотят выезжать это просто колокол, что помогать пока не нужно
Ответ дляMorskayaMarina
Вона у розмові сказала, що є ймовірність бути найближчим часом, як Бахмут. Тому, я й вирішила усе ,,затіяти,,
А так ,,да,,, як і ви я завжди притримуюсь думки, що допомагати треба тому, хто просить про допомогу
MandarinaS• 18 декабря 2023
Ответ дляassiyka
Я перечитала... Багато і ні про що одночасно. Я вказала конкретні дані, тому сподіваюсь можливо хто має схожу ситуацію
Плохо читали. Даже в сегодняшней теме и про сроки получения документов, и про службы для беженцев, и про отпуска, и про жилье.
MandarinaS• 20 декабря 2023
Ответ дляassiyka
Ткніть носом, будь ласка
Только в этой теме посты 3,4,5. Пост 5 как раз ответ на ваш вопрос, что ваших родственников будет ждать в Германии
Anastasia-6f9c• 22 декабря 2023
Ну а як ви можете змусити їх виїхати,якщо вони цього не бажають? Якщо є житло в Німеччині, це вже великий +. Так оформлення тут дуже довго,треба щоб хтось був поруч щоб їм допомагали,тим паче постійно кудись їхати,завозити купу документів,заповнювати їх теж треба,якщо буде така допомога то це чудово,а самим тут дуже важко. Мені допомагали мої знайомі з житлом ,з меблями,з грошима ,з оформленням. Тому на перший час їм потрібні гроші мати при собі,хоча б на їжу. А ще це все з 0,постіль,миючі,елементарні побутові речі.