Країна мрій• 18 декабря 2023
Девочки, у кого была гойдалка 4moms. Подскажите, пожалуйста
Очень болит все качать уже😭
Довольны ли вы были своим укач центром 4moms? Или может что-то лучше есть?
И девочки,подскажите,пожалуйста,на что обратить внимание при покупке бу центра? Хочу на олх купить…
Оябунчик• 18 декабря 2023
У мене mastela. Спочатку розглядала 4 moms, але рада, що купила інший. В моїй гойдалці є вбудовані мелодії ( дуже дратуючі), але можна з флешки вмикати. Ми на флешку записали спокійну музику і постійно її вмикали. Доречі, планую продавати.
ЛюблюДевчонок• 18 декабря 2023
У моїх дітей був 4момс. Дуже я ним задоволена. Але не кожну дитину можна в нього покласти і вона там буде спати. Деякі діти тільки ручки люблять