БлинчикБезСметанки• 19 декабря 2023

У кого є прально-сушильна машина?

Дівчата,чи порекомендуєте свою?яка фірма краще і чи взагалі та сушка потрібна?Дякую!
Фіфачка• 19 декабря 2023
Сушка дуже потрібна. Але кажуть кразе окремо сушка і машинка.
По фірмам не підкажу, про сушку тільки мрію. Буду ставити зверху на машинку

автор БлинчикБезСметанки • 19 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
У нас місця не вистачить((але цікаво як підсушить речі)супер зручно
INLIGHT• 19 декабря 2023
Це дуже зручно, але одяг сідає. У мене Канді на 7/9 кг
Тундиринда• 19 декабря 2023
В мене вузька ЛЖ, задоволена. Окрема краща, але для мене більш принципово було місце. Окрема була велика бош.
Ответ дляТундиринда
Одяг пишусь до сідає після сушки..і запаху нема ніякого?
Пожарник• 19 декабря 2023
В мене Lg, вже другий раз такаж модель одна пропрацювала 13 років, потім відремонтували і ще працює у знайомих
Птица секретарь• 19 декабря 2023
Снимаю квартиру. Тут канди 2 в 1. Вещи садит если включить сильную сушку. У меня стирки не много, включаю функцию с утюжком на 1.5 часа. Мелочевку сушит, у домашних штанов могут сырые карманы быть иногда. Постель и полотенца на 3 часа ставлю.
Запаха нет. Вот только пылюка вся на резинке оседает, убирать надо после каждой сушки. У сушильной машины для пыли есть отдельная «сумка», у 2 в 1 такого нет..

Ответ дляПожарник
Так,це лідери з машинок,але ж і ціна кусається..
Тундиринда• 19 декабря 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
запаху ніякого не має, мені в цьому плані 2в1 зручніше за окрему, оремастояча була автономна не підключена до системи, дуже часто доводилось чистити фільтр і зливати воду, тут же все іде в систему - дуже зручно. Не помітила, щоб речі сідали. ну джинси, вони будь які і після прання трохи сідають і до наступного знову розношуються.
Вона в мене 3 роки. Іноді якщо щось велике запихую, що більше ніж вага для сушки, то так, буває 2 рази запускаю сушку
Masha0• 19 декабря 2023
У мене Candy прально-сушильна 2 в1,не можу натішитись. Сушить все чудово,пахне свіжістю,є високі температури є низькі. На зимову пору просто супер
Зараз на дієті• 19 декабря 2023
У нас Вірпул.
Задоволені, нічого не сідає - якщо адекватно підбирати температуру.
Особливо зацінила, коли осінь-зима і терміново після прогулянки треба випрати і посушити верхній одяг дитині.
Я в дамках• 19 декабря 2023
Не советую от всей души. Это не сравнится с отдельной сушильной. Вся пыль-ворса-шерсть останься на высушенных вещах. Бр.
Тро Нью-Йорку• 19 декабря 2023
В мене лж 2 в 1 .Використовую сушку коли дощова погода. Все дуже подобається. Речи висушує гарно .Пишуть що сідають деякі речи.Мабуть треба дивитися на бірочку що можна сушити,що ні .В мене поки що не сіла жодна річ. І бруду на резинці в мене не залишає ,і потім на речах бруд не залишається. В мене не було окремої,порівняти не можу,але своєю я дуже задоволенна
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую!
Зайченя• 19 декабря 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Запах є, приємний Наче на сонечку сохло. Влітку не користуюсь, а в таку погоду як зараз, то спасіння.
Але сушу не все. Шкарпетки найбільше збігаються, тому їх не кладу.
Труси, футболки - прекрасно. Худі, спортивне, куртки теж. Пуховик - то взагалі фантастика, швидко і без грудочок.
Рушники класні після сушки, м´якесенькі.
Постільне не дуже люблю сушити, м´яте виходить, але взимку терплю.
Це все машинка з сушкою (candy якась). Кажуть, окрема сушка краще, не так мнеться.
З недоліків - після сушки треба чистити резинки і сполоскувати, бо ворс збирається. Якщо не почистити, на наступну порцію прання налипне
naxodki_youtube• 19 декабря 2023
Сушка - класна штука, особливо якщо у Вас сім´я і діти. Радію, що минулого року купили. Кум брав 2 в 1 - вернув в магазин і взяв окремо, кажуть, гірше коли 2в1