ВсеЧетко• 19 декабря 2023
Чоловік вліз в наркотики, чи є шанс його врятувати?
Служить давно, останні роки поводиться дивно, є алкоголізм, став тратити гроші на наркотики, побачила вночі переписку з продавцями, він їм скидає кошти, вони йому залишають закладки.
Мені дуже за нього боляче, він мені не чужий. Проблему він не признає і кидати все це не хоче. Відчуваю, що закінчиься це погано. Не знаю, що робити. Родичі його теж не можуть змусити. Я в депресії... Разом ми не живемо, але я за нього дуже переживаю...
Пригощаю кашею• 19 декабря 2023
Ответ дляНога на ногу
13 років прожила зі своїм чоловіком, дуже гарна людина, завжди кохали один одного, але два роки тому зустрів знайомого, а той наркоман. Почав з ним спілкуватися і сам спробував наркотики (сіль). Намагалися лікувати, все без толку. Накатав штрафів на 150к, понабирав кредитів, що ледь розплатилися. Я з ним розлучилася, хоча кохала дуже. Влітку затримала його поліція з наркотиками, скоро посадять. Ось так зіпсував нам всім життя. На жаль, таким людям не допомогти. Я теж думала врятую його, але тільки витратила здоров´я і гроші.
Ви правильно вчинили, бо це було не життя, а жах
Нічого вдягти• 19 декабря 2023
Самостійно ні, ребцентр. Або в Рівному або Ступєні в Одесі. Шанси є завжди, якщо є гроші. Всіх кого знаю живі, багато хто тверезий. Рекомендувала знайомі сина рятувати, не врятували, грошей не знайшли.
.