короткопамятна• 19 декабря 2023
Ви продали своє авто на укр.реєстрації?
Наскільки реально знайти когось за кордоном чи підганяли до кордону?
Распутница• 19 декабря 2023
Сделали бесплатную растаможку в Германии. Теперь если нужно, то можно продать здесь.
короткопамятна
• 19 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
А, не знаю. Знаю що в Чехії такі машини на вагу золота, бо не продають українцям на честких номерах
Купити на місці не проблема, а от продавати б/у тут зовсім невигідно
короткопамятна
• 19 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
З візою прихистку можна купити авто на франц.номерах?
Можна і без візи
Киев_Елена• 19 декабря 2023
Ответ длякороткопамятна
Я приехала в Украину и продала ее) покупателя нашел заранее друг, т.е. я приехала и в тот же день продала. На след. день уехала на автобусе назад
Вот Она Я• 19 декабря 2023
Ответ длякороткопамятна
Франція
чоловікова племінниця продала якраз у Франції, у вересні або на початку жовтня. Хіба завтра розпитаю як. Причому авто з України гнали у Францію, я ще дивувалась. Продали дорожче, ніж в Україні. Купили люди, котрі повертались в Україну
короткопамятна
• 19 декабря 2023
Ответ дляВот Она Я
Моєму вже 9 років, для Франції не має цінності . Якщо не важко, то розпитайте, де вона шукала покупців
ЗаведУющая• 19 декабря 2023
Мои знакомые многие выгнали уже под клиента в Украине. А до смешного одни приехали на ооооочень старой Ладе- ее тут купили в три дорога, как антиквариат😂а так все катаются пока.
Вот Она Я• 19 декабря 2023
Ответ длякороткопамятна
їхня 12-річна. А до чого тут ’не має цінності’, коли її купили українці і повернулись на ній в Україну? зи, у Франції машини дорожчі, порівняно навіть з тою ж Німеччиною. Вона завтра має дзвонити, розпитаю
короткопамятна
• 19 декабря 2023
Ответ дляВот Она Я
Ок, дякую!
Сон і дрімота• 19 декабря 2023
Нет. Хочу продать в Ирландии. Подробности как сделать еще не узнавала.