Маруська Му• 19 декабря 2023
Стоматолог Львів
Добрій вечір, порадьте, будь ласка, стоматолога в Львові, потрібно ставити імпланти. Придивилась до Симетрики, що скажете? Дуже потрібна ваша допомога...
Сонячний зайчик• 19 декабря 2023
Раджу звернутись на стоматологічний факультет медичного університету. Там досить помітні ціни і толкові спеціалісти. Просто звертаєтеся на реєструру, пояснюєте проблему, там і порадять лікаря. Ходила як жила у Львові, років 5-6, останній раз була ще до війни, не знаю як зараз, можливо когось з лікарів і мобілізували
В_намисті.• 20 декабря 2023
Не дивіться тільки на гарні відгуки,погані вони дуже гарно видаляють.Я таким чином до безрукої садистки попала в тому ж Львові.Результати плачевні і для гаманця і для здоровʼя.Втратила імплантат,два зуби і маю проблеми знову з суглобами.Вже не говорячи що всі ті горе коронки її були замінені і її єдиний вінір зіпсував зуба.Як сказали мені інші лікарі,що це просто треба мати талант щоб наробити скільки лиха.
Добре мати відгук від близьких знайомих які вже мають особистий досвід саме в тому що вас цікавить.
Тому що в інтернеті можуть рекламувати родичі і самі лікарі себе особисто під підставними анкетами.
Маруська Му
• 20 декабря 2023
Ответ дляВ_намисті.
Я саме по відгуками й обирала, бо як інакше? А в якій клініці ви були? Щоб туди не попасти..
В_намисті.• 20 декабря 2023
Ответ дляМаруська Му
Стоматологія Др.Ірена Пшик-Тітко.Я про неї писала тут і фото викладала.