Млинці зі смайликом• 19 декабря 2023
Колишній хлопець
Добрий вечір!
Важко визначитись стосовно стосунків з колишнім хлопцем. Ми почали зустрічатись коли мені було 18, зустрічались 5 років. Розійшлись по причині того, що в нас навіть сексу не було, були хороші дружні стосунки, він мені як брат. Зараз пройшло вже декілька років, ми спілкуємось як друзі і далі, він для мене найближча людина, я дуже люблю його як брата, він мене так само. Як ви думаєте, це нормально?
Розвідка Маші• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
У стосунках сексу не було, але нам добре разом, я люблю його як друга. Знайомі кажуть, що нам потрібно знову зустрічатись, не знаю, що робити.
Если вам обоим секс не нужен, то можно. А так, зачем вообще?
То у вас просто нет никого другого. Что бы влюбиться, что бы встретить своего человека. Вот и цепляетесь за друга. То ли импотента, то ли асексуала, а может с вами будет, а сам других сексить.
Зачем вам это? Вам же не 50-60 лет
жижифреймут• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні, або раз на рік
он Вам лапшу навешал про чувствительность. когда чувствительность, то быстро кончают, а не вообще не встает.
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляФима Собак
До чого?
Він швидко закінчує через свою чутливість. Але мене це ніразу не смущало, він просто взагалі не хотів цим займатись потім, хоча я проявляла ініціативу.
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляжижифреймут
какая нафиг разница, что говорят знакомые? он хочет встречаться с Вами? Вы хотите повторения истории?
Не знаю
жижифреймут• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Не знаю
а он знает?) вообще-то отношения это решение обоих, а не ’тут мне знакомые сказали, я решила давай снова встречаться, а что думаешь ты, мне фиолетово’
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляжижифреймут
Так і є, він швидко закінчував. Але мене це не смущало.
жижифреймут• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
зато его смущало судя по всему, возможно настолько, что он теперь и морально импотент. мне кажется тут каши не сваришь, не ищите себе проблем.
Фима Собак• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Швидко це як? Взяти в рот і через секунду кінчив?
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляФима Собак
Ні, хвилин 5-10.
А бувало ще довше.
Фима Собак• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні, хвилин 5-10.
А бувало ще довше.
Ну так це нормальний акт. Чи ви хотіли 30 хв?
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляФима Собак
Ні, для мене це норм.
Для нього це мало.
Розвідка Маші• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні, для мене це норм.
Для нього це мало.
Девушка, вам зачем этот больной? У него всё стандартно. Он просто не хочет спать именно с вами.
Отстаньте от него
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Отстаньте от него
Скоріш за все так і є
Фима Собак• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні, для мене це норм.
Для нього це мало.
Та триндить він. Другу палку міг за вечір?
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляФима Собак
Що Ви маєте на увазі?)
Фима Собак• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Що Ви маєте на увазі?)
Після того як кінчив, коли член знов вставав? Через скільки часу?
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляФима Собак
Хвилин 20
Фима Собак• 19 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Хвилин 20
Другий раз через скіко кінчав?
Млинці зі смайликом
• 19 декабря 2023
Ответ дляФима Собак
Другий раз через скіко кінчав?
Вже і не пригадаю, таке не часто було.
Фляшка на трьох• 19 декабря 2023
То дружіть спілкуйтесь далі. Не переводьте нормальні стосунки в тухлий секс. Бо пізніше підете від нього до суперового коханця, від якого у вас з´їде дах. Не псуйте життя тому в´ялому другові. Взагалі-то прикро, що молодий чоловік вас не хоче в розквіті краси, у 24 роки! На фіг таке спільне життя? Є якісь серйозні фінансові переваги? Хлопець пропонував знову бути парою чи ви собі по квохтанню подружок придумали? Може, у нього і гадки такої немає!
Рву и мечу• 19 декабря 2023
Ответ дляЗолота орда
Какую то невероятную историю написала автор. Молодые люди 5 лет практически не занимаются сексом и с посторонними соответственно тоже.
Очень странно.
Я тоже знала такую историю. Только там пара поженилась.Не знаю был ли секс долго. Но стали жить как брат и сестра. Жена застукала мужа в просмотре мужских порно. Развелись.
Кредитная• 19 декабря 2023
Ответ дляЗолота орда
По моему это самые идеальные отношения)))
Это странные отношения
Золота орда• 19 декабря 2023
Ответ дляКредитная
Это странные отношения
Общаться как друзья без намека на отношения. Почему нет? А отношения строить с кем то другим.
Потому что с этим парнем происходит что то странное.
Кредитная• 19 декабря 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Зачем вам это? Вам же не 50-60 лет
А что, в 50 лет секс не нужен?