ГейСюда• 19 декабря 2023
Дівчата, результати аналізу дитини
Щось я перелякана
Дитина скаржится на те, що боляче пісять, аналіз сечі не готовий, аналіз крові
Пенек Возмездия• 19 декабря 2023
Чим перелякані? Тут нема страшних результатів. Дочекайтеся аналізу сечі, кров не інформативна при сечових хворобах. Скажу так, не дуже інформативна. Сама з циститом, сьогодні почала лікування.
ГейСюда
• 19 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Вас настораживают ядросодержащие эритроциты? Куча причин их появления, доктор будет соотносить с клинической картиной.
Ковидом же не болеете?
Нет, только писать больно и аллергия опять проявилась
Пенек Возмездия• 19 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Еозинофіли про алергію кажуть, трохи є.
Як дитина пʼє? На що алергія, знаєте?
ГейСюда
• 19 декабря 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Еозинофіли про алергію кажуть, трохи є.
Як дитина пʼє? На що алергія, знаєте?
На пыль скорее всего( пьёт много, теперь клюквенный морс
ГейСюда
• 19 декабря 2023
Ответ дляПенек Возмездия
А чим лікуєте?
Пенек Возмездия• 19 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
А чим лікуєте?
Антибіотиками, аналізи погані. Але у дітей трохи по іншому хвороби сечових шляхів проходять. Часто пісяє, може запах змінюватися, не завжди це боляче. Ну і вік важливий.