Ніколь22• 20 декабря 2023

Не можу визначитись з чоловіком

Я вже декілька разів створювала тему про те, що не можу визначитись у стосунках з чоловіком. Він стоматолог, вже пів рік як поїхав в інше місто в пошуках роботи, знайшов її лише два місяці тому. В нашому місті категорично відмовляється шукати роботу. Хоче, щоб я до нього вже переїздила. Але я не зовсім впевнена в ньому, як в чоловікові. Рішення переїхати він прийняв сам за декілька місяців, разом зі свлєю мамою. Ми з ним в нашому місті орендували квартиру, то він навіть за оствнній місяць, як жив тут, не сплатив оренду. Я змогла все сама оплачувати лише тому, що в мене не погана зп + підробіток. У стосунках з ним не можу сказати, що все було добре. Були хороші моменти, але часто ми не змогли знаходити компроміс. На нього достатньо великий вплив має мама, так як він ще фінансово не залежний, навіть квартиру йому мама оплачує. Коли ми з нии почали зустрічатись, то він казав, якщо я завагітнію, то зробимо аборт. Тепер він вже ніби хоче дитину, але я тоді також мушу в декреті підробляти. Каже, що якщо я до 26 не народжу, то я вже стара. Часто вказує на мої недоліки стосовно зовнішності. Проблема в тому, що я навіть не знаю чи це нормально чи ні. В мене дуже низька самооцінка та відсутність любові до себе. З дитинства зазнавала поганого ставлення з боку матері, тепер навіть ніякої підтримки немає. Ви б що мені порадили робити?
Nataliiazp• 20 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
біжи, автор, біжи, і якнайшвидше, до рацу, подавати на розлучення.
краще бути одною, ніж з таким
стоматолог, якщо знайде як пробитися - може дуже круто заробляти, от тільки багато з них згодом починають спати зі своїми асистентками
Ну спаты это не от профессии зависит, а от самого мужчины.
Но после первой и второй темы, там не будет нормальной жизни, мама командир, он эгоист.

автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
краще бути одною, ніж з таким
Він вже зараз каже, що постійно підвозить адміністратора додому.
Taby• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Я дуже самотня. В мене всього декілька друзів, родина не підтримує мене. Вони проти розлучення.
Вы с ним чувствуете себя хорошо? Он даёт вам любовь, тепло?
ksusha1155• 20 декабря 2023
Тікати і займатись собою коханою!
anabelia• 20 декабря 2023
Для мене чоловік який коханій каже, якщо завагітнієш-аборт, низька істота. Думати він може як завгодно, як і жінка може сумніватися, але пропонувати таке ще на етапі ’якщо що’ може морально недозріла і безвідповідальна людина. Молода, без дітей, з досвідом стосунків, які Вас не роблять щасливою. Розлучайтесь і будуйте життя з чоловіком для якого ви будете найкращою навіть з недоліками.
lily300• 20 декабря 2023
Тут однозначно(!!!!!) рожать от него трех погодок!
Апель-синка• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Він був дуже настойчивий в плані вийти за нього заміж. Після місяця стосунків відразу зробив мені пропозицію.
Він не вибагливий в їжі, іноді може прибрати або щось приготувати. Не поганий в ліжку.
Такий-сякий Пантелій, аби в хаті веселій ???
автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляTaby
50/50. Бувають випадки, коли він нормально себе поводить. Не відчуваю себе самотньою.
автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Напевно так і є.

Апель-синка• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Одружені, два роки
Оставайтесь в своём городе, на своей работе и в своей уже снятой квартире. Если нет детей - разведут без вашего присутствия, даже без суда.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 декабря 2023
Что тут думать. ищите нового, а лучше нескольких чтобы выбрать. Этот негодный. Найдете, когда будете уверены в себе. Это пожелание.
вре_Динка• 20 декабря 2023
Ответ дляanabelia
Вона для нього не кохана
Miss_Olga-ae17• 20 декабря 2023
То что он критикует вашу внешность,это уже первый сигнал,нельзя быть с человеком который принижает вашу внешность,если вы переедите вы попадёте в ловушку зависимость
автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Дякую)
автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляMiss_Olga-ae17
Можливо) він ще почав десь на 2 побаченні.
anabelia• 20 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
Вона для нього не кохана
Ніби-то коханій, в лапках хотіла поставити, але так-не кохана. І усвідомлення цього повинно наштовхувати на рішучі кроки. Але знаєте я іноді думаю, що є люди які просто не вміють любити по-справжньому і їм треба жити одинаками.
Апель-синка• 20 декабря 2023
Ответ дляMiss_Olga-ae17
Переедать точно нельзя!
вре_Динка• 20 декабря 2023
Ответ дляanabelia
Або вони ще не зустріли ту людину, з якою зможе співіснувати
Kate AGO• 20 декабря 2023
Звернутися до психолога .

автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляanabelia
Я не знаю, чи вмію когось любити.
автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляKate AGO
Звернутися до психолога .
Вже зверталась, не допомогло.
вискас• 20 декабря 2023
Нехай живе з мамою
автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляАпель-синка
Переедать точно нельзя!
Так, він іноді контролює скільки я їм.
Апель-синка• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Так, він іноді контролює скільки я їм.

То живите сами и ешьте сколько хотите и чего хотите!
Allein74999• 20 декабря 2023
Шо-то он стоматолог так себе. Первый раз слышу про нищего стоматолога с закидонами.
Накой оно вам ото надо? Якесь несостоявшееся чмо за ручку с мамой
Отпочкуется от мамы, начнет зарабатывать - тогда можно о чем-то думать, а щаз ток проблем себе нажить
фафелька• 20 декабря 2023
Дуже дивно, що у вас все ще виникають якісь сумніви. Я б тікала далі, ніж бачила.
автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляAllein74999
Він лише закінчив навчання.
автор Ніколь22 • 20 декабря 2023
Ответ дляфафелька
Виникають, я не звикла на хороше ставлення до себе.
ksyuha831• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Так вчіться цьому сталенню, почніть з самої себе, починайте себе балувати, хоч потроху, тим, що вам подобається. І таких ’нєдоразуманій’, як оце типу чоловік у вашому житті не буде.
Allein74999• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Він лише закінчив навчання.
Ну так пусть раскручивается, какие сейчас отношения? Он должен был понимать, что стоматолог - это не только отучился и красавчик. Нужен стартовый капитал на открытие кабинета, либо аренду места, инструменты, материалы стоят бешеных денег. Пока он голь да срань+мама.