Я вже декілька разів створювала тему про те, що не можу визначитись у стосунках з чоловіком. Він стоматолог, вже пів рік як поїхав в інше місто в пошуках роботи, знайшов її лише два місяці тому. В нашому місті категорично відмовляється шукати роботу. Хоче, щоб я до нього вже переїздила. Але я не зовсім впевнена в ньому, як в чоловікові. Рішення переїхати він прийняв сам за декілька місяців, разом зі свлєю мамою. Ми з ним в нашому місті орендували квартиру, то він навіть за оствнній місяць, як жив тут, не сплатив оренду. Я змогла все сама оплачувати лише тому, що в мене не погана зп + підробіток. У стосунках з ним не можу сказати, що все було добре. Були хороші моменти, але часто ми не змогли знаходити компроміс. На нього достатньо великий вплив має мама, так як він ще фінансово не залежний, навіть квартиру йому мама оплачує. Коли ми з нии почали зустрічатись, то він казав, якщо я завагітнію, то зробимо аборт. Тепер він вже ніби хоче дитину, але я тоді також мушу в декреті підробляти. Каже, що якщо я до 26 не народжу, то я вже стара. Часто вказує на мої недоліки стосовно зовнішності. Проблема в тому, що я навіть не знаю чи це нормально чи ні. В мене дуже низька самооцінка та відсутність любові до себе. З дитинства зазнавала поганого ставлення з боку матері, тепер навіть ніякої підтримки немає. Ви б що мені порадили робити?
Korsika999• 20 декабря 2023
Вам уже сказали, что он вас не любит. И дебил этот жадный, вместе со своей мамой, вам не надо.
Ермолайчик• 20 декабря 2023
Бежать роняя тапки от такого мужчины. Вернее от его мамы. Дальше будет хуже
Moon shine• 20 декабря 2023
і ви ще питаєте? він же несерйозний! як можна було лишити борги на вас? хіба чоловік так вчинить? хай він зі своєю мамою сидить сам. думайте про себе!
Ответ для кактус-c
А какие-то положительные качества у него есть? Просто пытаюсь понять, почему Вы вообще за него замуж вышли...
Він був дуже настойчивий в плані вийти за нього заміж. Після місяця стосунків відразу зробив мені пропозицію.
Він не вибагливий в їжі, іноді може прибрати або щось приготувати. Не поганий в ліжку.
Moon shine• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
непоганий - це не привід йти заміж!
Ответ дляНіколь22
Разводитесь... Он эгоист, любит только себя и маму, ни один любящий муж не пошлёт на аборт. Ему выгодно с вами, вы зарабатываете и тянете его, так всю жизнь и будете тянуть..
АнастасияSК• 20 декабря 2023
Ну зачем он вам, ну реально автор??? Ну включайте мозги, включайте самооценку, повышайте её. Он вам не нужен!
АнастасияSК• 20 декабря 2023
Ответ для кактус-c
Они не женаты
Nataliiazp• 20 декабря 2023
Ответ дляEska_1980
Тікати
Ей даже тикать не надо, просто не переезжать и развестись. Всё. И жить дальше нормально, даже одной лучше, чем с таким мужем, который вообще с ней не считается.
АнастасияSК• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Одружені, два роки
Ой блин! Какой ужас, зачем, зачееем?
АнастасияSК• 20 декабря 2023
Ответ дляLuda17
Так зачем тогда определяться? Автор уже определилась
Ей нужен толчек, поддержка!
АнастасияSК• 20 декабря 2023
Ответ дляНіколь22
Я дуже самотня. В мене всього декілька друзів, родина не підтримує мене. Вони проти розлучення.
Я вам скажу, что у меня вообще нет друзей, мы с мужем переехали в абсолютно чужой город. Но он меня полностью поддерживает, он мне заменил всех и друзей и родителей, всегда от него поддержка и любовь. А у ваших отношениях нет ничего!
Ответ дляНіколь22
Автор, я вас прошу уважно прочитайте всі відповіді і ТІКАЙТЕ!!!!!! Ви ще молода, зустрінете гарного хлопця, а поки що працюйте із своєю самооцінкою. Родичів менше слухайте, вони у вас куку.