Твоя космішна• 20 декабря 2023

Ручна кладь Wizzair

Дівчата, підкажіть, хто літає віз ейром, чи підходить у якості ручної поклажі маленька валіза. Чи краще рюкзак ?
Брехушечка• 20 декабря 2023
Підходить. У них на сайті ж розміри ручної кладі, подивіться

Пишу вірші, дорого• 20 декабря 2023
Без різниці, головне по розмірам щоб підходило
автор Твоя космішна • 20 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
Я дивилася. Моя валіза по розмірам підходить. Але питання у тому, чи зараз вони допускають лише рюкзаки. Я літала останній раз ще 2020, тоді було Ок все. А зараз дивлюся у них на малюнку лише рюкзак стоїть
trickywicky• 20 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
Рюкзак безуоштовно
За валізу у треба доплачувати
Пишу вірші, дорого• 20 декабря 2023
Ответ дляtrickywicky
Рюкзак безуоштовно
За валізу у треба доплачувати
Навіщо? Якщо розміри валізи співпадають по розміру ручної кладі?
Хоч з пакетом йдіть
trickywicky• 20 декабря 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Хоч з пакетом йдіть
Якщо у вас пріоріті то так
Якщо нема пріоріті тільки рюкзак
Единая страна!• 20 декабря 2023
Ответ дляtrickywicky
Рюкзак безуоштовно
За валізу у треба доплачувати
Все правильно. Дивних смайлів вам тут наставили. Валізу маленьку можна з пріоріті

kharkovchanka• 20 декабря 2023
вчера летіла Віззейром, люди летіли з маленькими валізами 40*30*20, вони поміщались у найменшу рамку.
ми летіли з рюкзаками. при перельоті туди просили мене покласти маленьку сумочку до рюкзака, я це передбачала, тому проблем не виникло. при нас люди доплачували за негабарит.
Най хоч раз• 20 декабря 2023
Главное, чтобы ручная кладь соответствовала габаритам и влазила в маленькую рамку. Это может быть рюкзак, пакет, чемодан, коробка... Без разницы
автор Твоя космішна • 20 декабря 2023
Ответ дляkharkovchanka
Дякую!!! У мене саме таких габаритів валіза. Типу такої , тільки завужений верх
Пишу вірші, дорого• 20 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
можна ту валізу, котра 50 см, а в автора мала, по розміру рюкзака.
Единая страна!• 20 декабря 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Хай автор потім напише після поїздки) Я часто літаю Віззами - безплатна ручна поклажа - це рюкзак. Усе є в них про це
автор Твоя космішна • 20 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Я Щ цією валізою літала і віз ейром і райаном та іншими. Але, то було останній раз 2020 рік, і я питаю, може правила змінилися після того
Единая страна!• 20 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
Ну от при мені всі валізи доплачувати розвертали - Краків - Барселона, Варшава - Рим. Цього літа. У них же не дарма слово Валіза не вказано в нормах ручної поклажі
автор Твоя космішна • 20 декабря 2023
Ответ дляkharkovchanka
А вони не відкручували колеса, щоб у рамку ставити?
автор Твоя космішна • 20 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Є валізи по параметрам рюкзака 40/30/20, тільки коліщатка є.
Пишу вірші, дорого• 20 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
ну покажите, где на вашем скрине написано, что только рюкзак?
указан размер бесплатной ручной и платной.
Бесплатная 30 см, платная 50 см
kharkovchanka• 20 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
ті, що стояли перед нами, - не відкручували. про інших не скажу - не бачила.
автор Твоя космішна • 20 декабря 2023
Ответ дляkharkovchanka
Дякую, значить нічого не змінилося у вимогах.

Говорю відверто• 21 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
А що це за валіза? Мені одну порадили, купила,але вона завелика для поклажі все одно...
автор Твоя космішна • 21 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Їх багато на олх, я вже не пам’ятаю де придбала свою. Вони так і пишуть для ручної поклажі, розмір 40/30/20
Говорю відверто• 21 декабря 2023
Ответ дляТвоя космішна
Зрозуміло, дякую. Я таку наче й купувала, але по факту прийшла більша