Сундучок с каникулами• 20 декабря 2023

В розпачі. Допоможіть порадою

Вибачте за простинь, але дуже потрібний погляд зі сторони на ситуацію.
Живу з чоловіком, в якого це третій шлюб. Має двох дітей від попередніх шлюбів і нещодавно в нас також народилася дитина.
Ми живемо втрьох в однокімнатній квартирі, яка дісталася мені від бабусі. Власне, все в нас добре було, але, з народженням дитини, фінансово стало важкувато. Чоловік працює і ми не голодуємо, але, все ж, хочеться іноді себе порадувати.
Доволі багато грошей йде на аліменти. Ще в чоловіка була його трикімнатна квартира, але чоловік, як казав, її продав і розділив між старшими дітьми. Друга його дружина з дитиною поїхала закордон, а перша - в Україні бо, як я зрозуміла, не хоче свого чоловіка (другого) залишати.
Це, так би мовити, основні дані. Тепер сама ситуаця, яка ввела мене в розпач.
Старша дитина чоловіка дуже приязно ставиться до нашої дитини. Ми іноді гуляємо всі разом: я, чоловік, його дитина і наша спільна. Вчора ми приїхали поближче до будинку старшої дитини і вийшли погуляти. І, так сталося, я підслизнулася і впала. Вся куртка була в бруді і старша дитина, спитавши свою маму, запросила мене до них, аби я трішки почистилася.
Я зайшла до них і мене така образа вхопила! В них квартира в новобудові, величезна (одна кухня - як наша кімната) і вся така красива, з сучасним ремонтом, техніка вся нова, вази з рослинами напольні. Я як згадала, як мій чоловік просив колишню, аби вона написала у виконавчу службу, що претензій по аліментам на дитину не має (чоловік перераховує зараз по 3000 грн їй), а вона відмовилася, про ту квартиру трикімнатну, яка в чоловіка була, про нашу квартиру зараз... Так обурилася, дивлячись на ту їхню квартиру, що не втрималася, і висказала все тій колишній (вона з дому працює і сиділа поряд)!
Вискочила з квартири, а дитина старша вийшла за мною. Поки їхали в ліфті, дитина мені трішки і розповіла: що з тієї трикімнатної квартири нічого батько їй не дав, а саму квартиру в нього за якісь борги забрали, що аліменти він довгий час взагалі не платив, і зараз платить такі суми, бо борг величезний, і що квартиру, в якій вона зараз з мамою і її чоловіком живе, куплено від продажу нерухомості мами і її чоловіка...
Я вже більше доби в такому розпачі!!! З одного боку: ну звідки дитина може так детально про все знати? Дитині там 17 років. Не маленька, але коли борг, ніби, мій чоловік накопичував за аліменти, їй скільки було? 6 років? 8? Точно ж знає з розповідей мами. Про квартиру батькову також що вона може знати?
Але, з іншого боку, я коли чоловіка спитала, він щось почав так невпевнено розповідати. Потім, взагалі на мене накричав, що я слухаю всяких дур (він думає, що це його колишня мені розповіла, бо я не сказала, що то дитина мені розповіла).
Я не знаю що думати. Хочу вірити чоловіку. Але і викинути з думок слова дитини не можу.
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Пусть пробует, если совесть позволит...
У них нет совести

ТочноБудет• 20 декабря 2023
Ответ дляКупи слона
зачем нужен этот султан со своими бывшими гаремами?
бедная будет его четвёртая жена, которая от него скоро родит очередного наследника.
ну так зараз у нього 3 дітей,і відстрочка від мобілізації.. а так,як старшій дитині вже 17,тодійсно, буде шукати четверту.
Голубая фишка• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Якій жах!
Я вже не знаю що думати. В мене таке враження, що мені під дих вчора дали і я досі оговтатися не можу.
Але ну як, як повірити, що мій чоловік, який так турботливо ставиться до дитини, який радує мене (навіть зараз!) приємними сюрпризами, може бути таким, як батько з вашої розповіді?
Мені дуже шкода що у вас так сталося😪
Той хлопчина, мій брат - я йому нічого не сказала як є . Він думає що його батьки мають чисту романтичну історію ( хоча його мати знала що зустрічалася з одруженим багатодітним чоловіком), а батько - гідний чоловік, який виконував батьківські обов´язки. Я не хотіла так розчаровувати його. А мої брати відмовилися від спілкування, тому нікому то все розказати.
Він хотів спілкування, та воно не склалося через те що він не розумів моєї холодності до батька, якого він любить.
Тому , не знаю , ця сім´я мого батька доволі успішна, вони багато років разом і дитина зростала в повній середньостатичній сім´ї. Можливо , такою буде і ваша історія - в принципі, благополучною. Можливо, вам варто писати свою історію , не озираючись на інших.
Ищу-брожу• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Боже.
Ні, про це я і не думала, навіть.
А що ж тепер робити? Я з малою дитиною в декреті. Якщо так зробить, то далі мені що?
У що я вляпалася?!!!
Учитывая, что старшему ребенка 17, я бы на вашем месте конкретно сейчас напряглась. Но вы хоть мужу об этой лазейке не говорите, мало ли он не смекнул пока.
D_A_V• 20 декабря 2023
дитина сказала правду- ви в халепі
Ищу-брожу• 20 декабря 2023
Ответ дляТочноБудет
Или с дня на день пока старшему нет 18 выскочит за границу, а там алиментами его не достать. А учитывая как он ловко ездит женщинам по ушам, то второй бывшей припадет на голову. Мужик-перекатиполе.
Просто болталка• 20 декабря 2023
Фу бля
Как на такого можно повестись?
Ну как?
Женщины, зачем вы это делаете?
Аут
ТочноБудет• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Одразу всім відповім, хто питає чому заміж вийшлі і чому народила.
Він гарний чоловік, заробляє, може, не так, як чоловіки айтішники, але нам вистачало до народження дитини, та й зараз на найнеобхідніше достатньо.
Про мене і нашу дитину він піклується. І старших дітей не забуває. Із старшою дитиною спілкувався. До народження нашої дитини, правда, доволі рідко, але зараз часто, бо раніше та дитина не дуже хотіла з ним спілкуватися, а зараз охоче з ншою дитиною і погуляє, і пограється.
Я, до вчорашнього дня, взагалі нічого поганого про нього і подумати не могла! Турботливий батько старшим дітям, турботливий і уважний чоловік для мене, став гарним батьком нашій дитині...
Я і досі не впевнена, якщо чесно, що все, що мені старша дитина розповіла - правда. Може то її мама накрутила. Може ж таке бути?
скоріше,то ваш чоловік нічого вам не розказував,щоб бути га коні...,як говориться- ви не бачили,що він неудачник по життю,і він для вас ’орел’ в його розумінні. а тепер,як корона злетіла- тому і оре..,готуйтесь,голос піднімати тепер буде часто.
а до тої жінки все ж позвоніть і вибачтесь,(діти,завичай,не брешуть.) - здається,колишня там багато що зможе розказати. Щоб знали,що ваш благовірний може знову утворити. (чи думаєте,від чудового характеру у нього вже 3 жінка??)
Кошка Мурка• 20 декабря 2023
Дитина правду вам сказала, можу лише по доброму позаздрити таким стосункам матері з дитиною яка не побоялася дитині розповісти правду про батька і не стала його прикрашати аля історіями про батька-героя. Можете до речі у його колишньої цьому повчитися.
Вам або закрити очі і жити далі, зробивши вигляд що ви нічого не почули. Або відкрити їх і радикально подивитися всередину себе і запитати, чому такий чоловік вас зацікавив і з´явився у вашому житті і як ви з цим можете жити далі.
Вам потрібно було швидко народжувати дитину тому вийшли за нього заміж?

Королева краси• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Я вчора спитала, але він мені нічого толком не відповів. А потім ще й накричав.
Але, так, у всьому іншому - влаштовує.
Все таємниче, становиться явним, з часом. Звичайно, складно жити з чоловіком, якому не довіряєш.. Як варіант - висунуте йому ультиматум, щоб розповів правду, а краще, трохи зачекайте, хай, емоції влягуться.. Якщо, він вас любе, пояснення будуть. Бажаю вам, душевної рівноваги і чесних відносин в родині, бо щастя неможливо без довіри.
Невісточка ж• 20 декабря 2023
Ответ дляКоролева краси
Не зрозуміла, якби ви не зайшли до квартири бившої, то чоловік би, вас влаштовував?
Саме так

Історія з візитом до квартири пересрала авторці все життя .. буває))
ТочноБудет• 20 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
от тільки здається,поки є оце ’стягнення’,то за кордон можуть не випустити.. (автору б до юриста піти, розибратися і отими справами, та узнати що чекать можна від цього орла в майбутньому..)
Крию матом страшно• 20 декабря 2023
Ответ дляГолубая фишка
Розкажу вам свою історію.
Нас у мами троє. Квартира, в якій ми зростали, була комунальною від заводу , надана моїй мамі, трикімнатна, 2 кімнати з яких наші.
Я наймолодша дитина. Коли мені було вісім років (1995р), тато вирішив що якось то важко троє дітей, важка економічна ситуація в країні і пішов від моєї мами до 18річної дівчини. Ну як пішов, там ще та історія була, він ніби їздив у командировки, але грошей в сім´ю не привозив, а моїй мамі ’добрі люди ’ підказали що там фея, одного разу мама слідом і поїхала , так і дізналася що в тата там 18 річна вагітна коханка... Мама порвала з ним у тому місті і повернулася до нас.
Через роки 2 тато приїхав, нібито вмовляючи пробачити, троє дітей і т.д. , мама пустила його, він же виніс з хати всі збереження, які вона збирала щоб вдягнути нас до школи і зник.
Пройшов час, ми не знали що в батька ще є дитина, він просто зник з нашого життя, жодних аліментів , жодної звістки і ось 7 років тому мені дзвонить хлопець, який каже що він мій брат і просить о спілкуванні.
Так я і дізналася що мій батько поїхавши залишив, тобто подарував нам трикімнатну квартиру та справно платив аліменти. А ще дізналася про щемливі дитячі спогади його дитини, як тато одного разу повернувся з командировки і купив йому найкращі іграшки - дорогі машинки, яких ні в кого не було з його друзів і то було саме у той час , коли він мамині збереження на збори в школу 3х дітей вкрав, як же важко вона їх заробляла, бідна. Можете уявити , як важко було жінці з 3ма дітьми в 90ті. Моє дитинство то було пекло, але не за версією мого татуся...
Что-то не складывается немного. Любовница была беременна, когда расстались, приезжал отец через 2 года, а тот ребенок, которому на тот момент было не больше 2-х лет помнит ’як тато одного разу повернувся з командировки і купив йому найкращі іграшки - дорогі машинки’? Если он и помнит, как отец из командировки приехал с крутыми подарками, то очевидно, не в тот год, когда отец вас обокрал.
Я Вас не боюся• 20 декабря 2023
Автор, реєстр боржників відкритий для всіх, це перше.
Друге, ознайомтеся з інфо про чоловіка в Єдиному реєстрів судових рішень.
brry• 20 декабря 2023
Недарма жіночка нероби позбулася, а Ви, Авторе, підібрали. Хіба 3000 грн на дитину то величезні кошти аліментів? Це трохи більше прожиткового мінімуму, на собаку чи кота в місяць більше йде
Щас ухожу• 20 декабря 2023
Ответ дляНовопоштинская
Ви висказали колишній за те що в неї класна квартира? Чи за те, що батько її дитини дає АЖ 3000тис на дитину? Отак і пускай до себе тьоток чужих
Не кажіть. Колишня відгребла за те, шо в дім пустила цю заздрісну тітку. Я в шоці просто...
brry• 20 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
Теж не зрозуміла до чого та жінка, що пустила до себе ’почиститися’
brry• 20 декабря 2023
Ответ дляПросто болталка
Фу бля
Как на такого можно повестись?
Ну как?
Женщины, зачем вы это делаете?
Аут
Щоб як у всіх - дитина, чоловік. А потім очі відкриваються))))
brry• 20 декабря 2023
Ответ дляГолубая фишка
Розкажу вам свою історію.
Який жах

Тундиринда• 20 декабря 2023
А я вам автор напишу з точки зору такої колишньої дружини. Я поки не колишня, але йде до того, бо чоловік мечеться між мною і коханкою. У нас 2 дітей, старша буде поступати, це скоріш за все контракт+інше місто. Тобто по справедливості половина ЗП чоловіка має бути на дітей, бо тільки старшій треба буде 6-8 тис на місяць. І я прекрасно розумію що нова мадам буде як от ви в істериці кричати, що він багато грошей витрачає на дітей, бо ясно та частина яка лишиться їй буде мала. Ви справді вважаєте що 3 тис на дитину це багато? І що його відповідальність за виховання і утримання має лягти тільки на маму дітей, бо у нього ж нова родина, а стару можна ігнорити? так???
Кумедний ґудзик• 20 декабря 2023
Старшій дитині 17, маєте менше року аби втрьох виїхати хоча б до Німеччини і там заробити на більше житло.
Заздрість то погано• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Боже.
Ні, про це я і не думала, навіть.
У що я вляпалася?!!!
В реєстрі судових справ гляньте там буде вказано
Тундиринда• 20 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Спала с моим бывшим мужем, когда он был женат на мне, когда я узнала об этом - развелась. Лично с ней не встречаласьи не говорила, и желания такого не бвло.
и я сейчас в такой ситуации. как вы пережили? как потом вышли второй раз замуж?
Тундиринда• 20 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
бррр.... как мерзко. он скрывает деньги от своей жены, а вы это покрываете.
правильно делает. Таких сучек, которые уводят мужей из семьи нужно наказывать.
Хата на мати• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Я розумію, що була неправа, коли все це його колишній виказувала. Мені соромно, що так сталося. Ще й при їхній дитині. Але щось таке накотило... Не можу пояснити. В нас квартира маленька, ремонт типу: совок, а там - все гарно. Я б хотіла жити в такій квартирі, але мені не світить поки ніяк.
Якщо чесно, то думала, що частково ця квартира куплена з тих грошей, які мій чоловік віддав з продажу його квартири. Але дитина каже, що це не так.
Ой. Це у моєї подруги перший чоловік супер боржник по аліментам, які ще й мінімальні були. Те гівно своєму синові ніхріна вже роками не платить,а до того звів в самий мінімум.
Тепер у подруги дім під Києвом новий 180 кВ і все супер в новому шлюбі, а колишній як заробляв 3 копійки так і сидить.
автор Сундучок с каникулами • 20 декабря 2023
Поки чоловік вечеряє, напишу щодо того, чому я так вчора себе повела. По-перше, так, я розумію, що була суттєво неправа. Колишня дійсно спокійно дозволила мені зайти до них почиститися. Навіть привіталася зі мною і посміхнулася. Але.
Знаєте, я пару років чула від чоловіка, як він скучає за старшою дитиною, а дитина не хоче з ним спілкуватися, хоча він для неї стільки всього робив і робе. Ну і про половину квартири (в грошах) казав. Потім, рік тому, коли я вже вагітною була, чоловік злий ходив, що виконавча на нього наїзджає за аліменти, бо він їх количній на карту перераховує, а вона відмовляється виконавчу службу сповіщати, що він гроші перерахував. і тут я заходжу в квартиру, а вона явно дорога з якісним ремонтом. І мені одразу думка в голову прийшла: гроші частково на квартиру дав мій чоловік, аліменти він платить і ще й не іакт, що не подвійно (бо ж не сповіщала вона виконавчу). Фактично, частково та квартира - за рахунок мене і нашої дитини.
Зараз я вже розумію як це було по дурному. Але на мене така злість найшла!
Доречі. мені просто цікаво: якщо все так, як дитина розповіла: все колишня з її чоловіком зробили. аліменти від мого чоловіка мінімальні і те- не регулярно, то нащо колишній ті аліменти? Вони спокійно оплачують дитині навчання платне у якомусь ВУЗі (не памятаю якому, але навіть чоловік пишається, що дитина там навчається). Нащо їм ті аліменти? Це ж, виходить. копійки для них.
Хата на мати• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Перед дівчинкою я одразу вибачилася. Що б там не було, але вона не мала все це від мене слухати.
А, от, перед колишньою, поки не знаю як і, навіть, не впевнена, що хочу. Поки не розібралася в ситуації, то не стану. Та й думаю, що ніхто там мої вибачення не чекає.
Думаю вона абсолютно тверезо оцінює, що колишній гівно, а ви за нього вчепилися, то вам тепер з ним і жити в злиднях
Хата на мати• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Очікувала такі коментарі.
Не повірите, але закохалася. І кохаю досі.
Просто мені бридко від того, що я почула і мене почуте непокоїть.
То вибачтесь перед першою дружиною і попросіть все розповісти. Вона вам і документи показати може.
А чоловік вам документи не покаже, бо він прекрасно знає, що квартиру не дітям віддав.
Библиотекарь• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Вот поэтому они и богатые. Потому что считают хорошо. Лишних денег не бывает.
Злюка бобер• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Чтоб папаша не строгал новых детей, а участвовал в содержании тех, которые уже есть. Ваша жаба не по адресу. Зря вас пустили в дом.