Сундучок с каникулами• 20 декабря 2023

В розпачі. Допоможіть порадою

Вибачте за простинь, але дуже потрібний погляд зі сторони на ситуацію.
Живу з чоловіком, в якого це третій шлюб. Має двох дітей від попередніх шлюбів і нещодавно в нас також народилася дитина.
Ми живемо втрьох в однокімнатній квартирі, яка дісталася мені від бабусі. Власне, все в нас добре було, але, з народженням дитини, фінансово стало важкувато. Чоловік працює і ми не голодуємо, але, все ж, хочеться іноді себе порадувати.
Доволі багато грошей йде на аліменти. Ще в чоловіка була його трикімнатна квартира, але чоловік, як казав, її продав і розділив між старшими дітьми. Друга його дружина з дитиною поїхала закордон, а перша - в Україні бо, як я зрозуміла, не хоче свого чоловіка (другого) залишати.
Це, так би мовити, основні дані. Тепер сама ситуаця, яка ввела мене в розпач.
Старша дитина чоловіка дуже приязно ставиться до нашої дитини. Ми іноді гуляємо всі разом: я, чоловік, його дитина і наша спільна. Вчора ми приїхали поближче до будинку старшої дитини і вийшли погуляти. І, так сталося, я підслизнулася і впала. Вся куртка була в бруді і старша дитина, спитавши свою маму, запросила мене до них, аби я трішки почистилася.
Я зайшла до них і мене така образа вхопила! В них квартира в новобудові, величезна (одна кухня - як наша кімната) і вся така красива, з сучасним ремонтом, техніка вся нова, вази з рослинами напольні. Я як згадала, як мій чоловік просив колишню, аби вона написала у виконавчу службу, що претензій по аліментам на дитину не має (чоловік перераховує зараз по 3000 грн їй), а вона відмовилася, про ту квартиру трикімнатну, яка в чоловіка була, про нашу квартиру зараз... Так обурилася, дивлячись на ту їхню квартиру, що не втрималася, і висказала все тій колишній (вона з дому працює і сиділа поряд)!
Вискочила з квартири, а дитина старша вийшла за мною. Поки їхали в ліфті, дитина мені трішки і розповіла: що з тієї трикімнатної квартири нічого батько їй не дав, а саму квартиру в нього за якісь борги забрали, що аліменти він довгий час взагалі не платив, і зараз платить такі суми, бо борг величезний, і що квартиру, в якій вона зараз з мамою і її чоловіком живе, куплено від продажу нерухомості мами і її чоловіка...
Я вже більше доби в такому розпачі!!! З одного боку: ну звідки дитина може так детально про все знати? Дитині там 17 років. Не маленька, але коли борг, ніби, мій чоловік накопичував за аліменти, їй скільки було? 6 років? 8? Точно ж знає з розповідей мами. Про квартиру батькову також що вона може знати?
Але, з іншого боку, я коли чоловіка спитала, він щось почав так невпевнено розповідати. Потім, взагалі на мене накричав, що я слухаю всяких дур (він думає, що це його колишня мені розповіла, бо я не сказала, що то дитина мені розповіла).
Я не знаю що думати. Хочу вірити чоловіку. Але і викинути з думок слова дитини не можу.
Аnnеt• 20 декабря 2023
Ответ дляКатастрофа
А їй спати з жонатим було не мєрзко?)))Правильно бивша все робить, я би зробила ще гірше
подали бы на алименты - куда ещё хуже?

Тётя Хрюша• 20 декабря 2023
Ответ дляКатастрофа
Тут таке заплутане, що навіть не знаєш , що порадити, бо все найгірше вже зроблено.Ви маєте дітей, він має , могли би і зі спільним почекати.
А де автор писала що в неї ще є діти окрім спільного ?
Перемелица• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Одразу всім відповім, хто питає чому заміж вийшлі і чому народила.
Він гарний чоловік, заробляє, може, не так, як чоловіки айтішники, але нам вистачало до народження дитини, та й зараз на найнеобхідніше достатньо.
Про мене і нашу дитину він піклується. І старших дітей не забуває. Із старшою дитиною спілкувався. До народження нашої дитини, правда, доволі рідко, але зараз часто, бо раніше та дитина не дуже хотіла з ним спілкуватися, а зараз охоче з ншою дитиною і погуляє, і пограється.
Я, до вчорашнього дня, взагалі нічого поганого про нього і подумати не могла! Турботливий батько старшим дітям, турботливий і уважний чоловік для мене, став гарним батьком нашій дитині...
Я і досі не впевнена, якщо чесно, що все, що мені старша дитина розповіла - правда. Може то її мама накрутила. Може ж таке бути?
Знімайте рожеві окуляри і за одно чоловікові макарони з вух
Щедрик• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Що такого гарного він заробляє якщо ви вдвох ще жили а ось зараз коли з малою дитиною то вже важкувато. Про зйомне житло побільше мови взагалі не йдеться?
Вибачте, але здається це вилізло те саме шило з мішку яке не сховаєш. І ви нарешті співставили його розповіді з тим що кажуть інші свідки, подивились як насправді живе його колишня і як живете ви. І висновкі такі обі не дуже про вашого чоловіка
автор Сундучок с каникулами • 20 декабря 2023
Ответ для12 галюцинаций
Если большой долг по алиментам, он есть в реестре должников. Проверьте
А як перевірити?
Той реєстр в інтернеті є?
Новопоштинская• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Я розумію, що була неправа, коли все це його колишній виказувала. Мені соромно, що так сталося. Ще й при їхній дитині. Але щось таке накотило... Не можу пояснити. В нас квартира маленька, ремонт типу: совок, а там - все гарно. Я б хотіла жити в такій квартирі, але мені не світить поки ніяк.
Якщо чесно, то думала, що частково ця квартира куплена з тих грошей, які мій чоловік віддав з продажу його квартири. Але дитина каже, що це не так.
Вам би вибачитися якщо не перед БЖ, то перед дівчинкою точно.
12 галюцинаций• 20 декабря 2023
Ответ дляКатастрофа
Что правильно? Новая жена денег не получает. Бывшая тоже лишила ребенка денег, а вот ребенок может быть должен такому отцу. В итоге в выигрыше только предатель и изменщик, который снова … двоих женщин 🤷🏻‍♀️
Кнопус• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Боже,а дурна Ви!!!!
КапитанльнаЯ• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
автор подумайте логічно, зайдіть на ОЛХ, скільки коштує трьошка в старому фонді, скільки новобудова.
Я нещодавно робила ремонт в новобудові, пів трьошки аля хрущовка чи чешка може б в притик вистачило на ремонт з меблюванням

Щедрик• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Навіть якщо і так то уявіть що там ну в кращому випадку 1\4 тої квартири, а може і меньше бо зробити ремонт в новобудові і все обставити теж чогось вартує . То квартира є тому що в неї чоловік добре заробляє (дійсно добре а не так як ваш який приймак і ще дитину в однушку зробив) і що сама вона працює.
Голена блондинка• 20 декабря 2023
Я би подзвонила колишній, вибачилась би за поведінку. Це однозначно, обов’язково. Вам допомогли в ситуації, а ви от так з порогу. Це по-перше. Коли розмова злагодиться або по телефону, або запросити на каву та розпитати що за ситуація з аліментами та квартирою. Обов’язково попередивши що переживаєте що ваш чоловік в боргах
Королева краси• 20 декабря 2023
Не зрозуміла, якби ви не зайшли до квартири бившої, то чоловік би, вас влаштовував?
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Я сама отказалась от денег, мне от него ничего не нужно, это моё решение.
Ясно спасибо
Ищу-брожу• 20 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Меня бы насторожил мужчина, вступающий в третий брак, имея двоих детей, без кола и без двора, рожающий третьего 🤔
А меня наоборот больше бы насторожила женщина рожающая такому. Хотя почитав автора - удивляться нечему.
Крию матом страшно• 20 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Збирайте гроші, потім продавайте свою квартиру і покупайте більшу. Другої поради дати не можу. А поки жити .
Только лучше бы сначала развестись, чтобы муж потом не претендовал. А то там чувак такой, что я бы с ним совместную собственность не рисковала покупать. Впрочем, и детей заводить)
Щедрик• 20 декабря 2023
Ответ дляКоролева краси
То в автора рожеві окуляри нарешті розбились. А так він їй навішав який він крутий та благородний і живе в її квартирі. Заробляє так добре що автору в декреті скрутно
Як_наготую...• 20 декабря 2023
Ничего не поняла, как то так сумбурно
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Кошмар, набейте мужа что он мудак в вашей однушки не может ремонт сделать
НичеНипанимаю• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Але ж навіть якщо допустити, що квартира частково куплена за відступні вашого чоловіка, то однак нема на що ображатися.
Вам би вони не дісталися.

Ви ж в принципі розуміли чого він вартий і на що спроможний?
Чи тепер просто себе шкода? (таке і в мене буває)
Головне, що у вас є власне житло. А як будете бачити, що чоловік просто як у гавань вільну до вас пришвартувався, то вирядите його з речами, і все у вас буде добре.

Не сумуйте, потіште себе цукеркою і поміркуйте, що вас не влаштовує і що ви можете змінити.

Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
А як перевірити?
Той реєстр в інтернеті є?
Есть реестр должников Украины
ФИО на украинском языке
Тётя Хрюша• 20 декабря 2023
Мені один знайомий (потенційний женіх) розповідав що пішов від дружини з 2 дітьми і залишив їх у 3 кімнатній квартирі , а сам знімає (по факту жив у батьків), потім вияснилося, що та квартира 3 кімнатна була дружини ще до весілля і цього чоловіка виставили просто, бо достав сильно. А розповідати автор можно багато всього гарного про себе ))
Пуки-куки• 20 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ничего не поняла, как то так сумбурно
Автор не смогла пережить хороший ремонт в чужой квартире. И вместо притензий к мужу по этому поводу, она закатила скандал хозяйке квартиры
Ищу-брожу• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Если ваш бюджет напрягают алименты в 6тыс, или сколько их там, то зарабатывает ваш муж копье. Но для вас судя по тому, что вас поразил ремонт в квартире бышей и это богатство.
В остальном, вам остается радоваться и надеятся, что алименты вам не будут меньше.
Ответ дляНовопоштинская
Перед дівчинкою я одразу вибачилася. Що б там не було, але вона не мала все це від мене слухати.
А, от, перед колишньою, поки не знаю як і, навіть, не впевнена, що хочу. Поки не розібралася в ситуації, то не стану. Та й думаю, що ніхто там мої вибачення не чекає.
Бокс-орун• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
А як перевірити?
Той реєстр в інтернеті є?
Співчуваю вам, автор
Повітруля• 20 декабря 2023
Мой бывший муж тоже ходил рассказывал какой он классный и сколько мне оставил. И его новая жена возмущалась, пока не узнала, что офис в центре Киева - моего папы, квартира - моя, которую мне подарили родители на 18 лет. Машина - моя, которую я купила до мужа. И деньги на бизнес тоже мои. И он не имел ничего к этому всему. Голый пришел - голый ушел
Ответ дляКоролева краси
Знаєте, тут інше... Мене не буде влаштовувати, якщо те, що його старша дитина розповіла - правда.
Позаземний розум• 20 декабря 2023
А що ви думали, ви не перша йому родила інше остання хто сама буде ростити дитину. Це як і в мене перший такий був, називаю його чоловік -зозуля. Теж брехливе було і приписувало собі те чого не робив, пиль в глаза так би мовити
Катастрофа• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Скажіть, що рухає жінками ставати ТРЕТЬОЮ дружиною?Якщо вже й так зрозуміло все .У вас це був останній вагон чи навпаки дурна і юна, чи просто ніхто більше не брав?
Крию матом страшно• 20 декабря 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Вы хотя бы извинились перед ней?