Сундучок с каникулами• 20 декабря 2023

В розпачі. Допоможіть порадою

Вибачте за простинь, але дуже потрібний погляд зі сторони на ситуацію.
Живу з чоловіком, в якого це третій шлюб. Має двох дітей від попередніх шлюбів і нещодавно в нас також народилася дитина.
Ми живемо втрьох в однокімнатній квартирі, яка дісталася мені від бабусі. Власне, все в нас добре було, але, з народженням дитини, фінансово стало важкувато. Чоловік працює і ми не голодуємо, але, все ж, хочеться іноді себе порадувати.
Доволі багато грошей йде на аліменти. Ще в чоловіка була його трикімнатна квартира, але чоловік, як казав, її продав і розділив між старшими дітьми. Друга його дружина з дитиною поїхала закордон, а перша - в Україні бо, як я зрозуміла, не хоче свого чоловіка (другого) залишати.
Це, так би мовити, основні дані. Тепер сама ситуаця, яка ввела мене в розпач.
Старша дитина чоловіка дуже приязно ставиться до нашої дитини. Ми іноді гуляємо всі разом: я, чоловік, його дитина і наша спільна. Вчора ми приїхали поближче до будинку старшої дитини і вийшли погуляти. І, так сталося, я підслизнулася і впала. Вся куртка була в бруді і старша дитина, спитавши свою маму, запросила мене до них, аби я трішки почистилася.
Я зайшла до них і мене така образа вхопила! В них квартира в новобудові, величезна (одна кухня - як наша кімната) і вся така красива, з сучасним ремонтом, техніка вся нова, вази з рослинами напольні. Я як згадала, як мій чоловік просив колишню, аби вона написала у виконавчу службу, що претензій по аліментам на дитину не має (чоловік перераховує зараз по 3000 грн їй), а вона відмовилася, про ту квартиру трикімнатну, яка в чоловіка була, про нашу квартиру зараз... Так обурилася, дивлячись на ту їхню квартиру, що не втрималася, і висказала все тій колишній (вона з дому працює і сиділа поряд)!
Вискочила з квартири, а дитина старша вийшла за мною. Поки їхали в ліфті, дитина мені трішки і розповіла: що з тієї трикімнатної квартири нічого батько їй не дав, а саму квартиру в нього за якісь борги забрали, що аліменти він довгий час взагалі не платив, і зараз платить такі суми, бо борг величезний, і що квартиру, в якій вона зараз з мамою і її чоловіком живе, куплено від продажу нерухомості мами і її чоловіка...
Я вже більше доби в такому розпачі!!! З одного боку: ну звідки дитина може так детально про все знати? Дитині там 17 років. Не маленька, але коли борг, ніби, мій чоловік накопичував за аліменти, їй скільки було? 6 років? 8? Точно ж знає з розповідей мами. Про квартиру батькову також що вона може знати?
Але, з іншого боку, я коли чоловіка спитала, він щось почав так невпевнено розповідати. Потім, взагалі на мене накричав, що я слухаю всяких дур (він думає, що це його колишня мені розповіла, бо я не сказала, що то дитина мені розповіла).
Я не знаю що думати. Хочу вірити чоловіку. Але і викинути з думок слова дитини не можу.
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Жесть такого подбирать и ещё рожать от такого.
Ему что жить негде, что он к вам в однушку пришёл?

Трохи злякана• 20 декабря 2023
Робин Гуд всех осчастливил детьми
Белоснежко• 20 декабря 2023
Меня бы насторожил мужчина, вступающий в третий брак, имея двоих детей, без кола и без двора, рожающий третьего 🤔
Вишневий цвіт• 20 декабря 2023
Я б одразу не будувала стосунки з чоловіком з двома шлюбами де були діти.
Це першочерговий був би момент.

А він такий класний чувак, шо ви його обрали?
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Как же без кола, он порядочный продал трёшку это мужчина скарб надо брать
Горня капучіно• 20 декабря 2023
Немного не поняла В чём ваша печаль?
Что он такой козёл оказывается или что у бывшей жены круче хата, чем у вас?
Пусин Кукин• 20 декабря 2023
Збирайте гроші, потім продавайте свою квартиру і покупайте більшу. Другої поради дати не можу. А поки жити .
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Подавайте на алименты
Белоснежко• 20 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
Про квартиру это вообще треш. То есть двум старшим он разделил, якобы. По факту неизвестно что там. А младшему как? Решил, что еще заработает, выплачивая параллельно алименты двум другим 🙈

Играю у края• 20 декабря 2023
блин, ну я бы не спешила рожать от чувака, у которого уже двое детей. а что Вам посоветовать даже не знаю... хоть второго не рожайте, пожалуйста.
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Так у неё есть однуха, хватит с неё, он скарб
Муляндия• 20 декабря 2023
Мне вас искренне жаль.
БеллаДонна• 20 декабря 2023
Вы нашли друг друга
Небалувана Галя• 20 декабря 2023
Ну а что вы уже сделаете? Сколько вам лет? Собирайте деньги и расширяйтесь
Прикуси Язика• 20 декабря 2023
Осеменитель хренов
БеллаДонна• 20 декабря 2023
А по документам вы одинокая мать?
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляИграю у края
И чего они рожают от таких?
Всегда это интересовало
Купи слона• 20 декабря 2023
зачем нужен этот султан со своими бывшими гаремами?
бедная будет его четвёртая жена, которая от него скоро родит очередного наследника.
Прикуси Язика• 20 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Что ей собирать? Впроголодь живут

Прикуси Язика• 20 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Немного не поняла В чём ваша печаль?
2в1 вроде
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляКупи слона
Уверена будет 5жена которая тоже быстро родит.
Интересно чем он их берет?
Они очень молодые жёны?
Сегодня я не я• 20 декабря 2023
Мне Вас жаль... Я не общаюсь с новой женой бывшего мужа, но он просил меня, если что, не говорить его новой жене, что я не подавала на алименты....
НичеНипанимаю• 20 декабря 2023
Розпач скоріше від розуміння, що чоловічок з подвійним дном. Досадно, що в колишньої більша квартира - так він виходить до неї ніяким боком не причетний.

Вийшло дуже негарно, були типу з дитиною нормальні відносини, запросили навіть в дім, автор пішла до колишньої дружини в хату, все роздивилася, обідилася, накричала і втекла.
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
Переведите
Малинка• 20 декабря 2023
ну какое отношение имеет имущество бівшей жені к вашему мужу? ві не туда гнев свой направили, не того человека в ваших бедах виноватім сделали, алименті ребенку положені по закону. как ваш муж рассчитівал жить с вами имея такой бєкграунд - вот у него и спросите.
Колупалочка• 20 декабря 2023
Автор, а 3 тис. в місяць - це така вже велика сума на дитину 17 років? І ваш чоловік просив колишню дружину, щоб вона від них відмовилася?
Трохи злякана• 20 декабря 2023
Ответ дляСегодня я не я
А вы подавали официально?
AmazingLady• 20 декабря 2023
Вот серьезно - ваш муж аж так хотел третьего или у вас последний вагон?
Катастрофа• 20 декабря 2023
Таку людину як ви страшно впускати в хату!там, я так зрозуміла, в тій квартирі від вашого чоловіка лише дитина )))Хто вам винен , що ви в голові не маєте ніц?Чоум претензіі до теперішнього , а не до батьків двох старших ваших дітей?)))
В шоколаде• 20 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
Переведите
Мужик гроші ховає від дружини,а бреше,що аліменти платить