Дівчина заглядєніє• 21 декабря 2023

В мене кулінарна криза

Я не розумію що мені приготувати. Маю чоловіка і 2 синів, які дуже погано і вибірково їдять. У дітей абсолютно протилежні смаки в їжі, тому готую завжди багато.
Останні днів 10 вже були котлети, битки, борщ, тушена капуста з м´ясом, запечені крильця, голубці, пельмені, шуба, дируни, млинці з м´ясом, плов. На гарнір були макарони, пюре, гречка, смажена картопля. Свіжий салат з пекінки, квашені огірки, варений буряк.
В мене скоро криша поїде з цією їжею.
Чи по колу знов все починати. Чи я вже не знаю. Дайте якусь ідею.
Хіба я думала, що найважче в сімейному житті щодня думати, що приготувать їсти
Форс мажор• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Давайте

автор Дівчина заглядєніє • 21 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Я в дитинстві терпіти не могла, а зараз це для мене смакота)
Я теж таке обожнюю. Але їмо тільки ми з чоловіком. А залишки картоплі в мундирпх вранці порізати на пательню і вбити туди яєчко і помідорку з морозилки. Ммм
Потішаюся• 21 декабря 2023
Я не люблю довго гратися, тому готую те, що потребує мінімальної участі- картоплю з м´ясом і овочами закину у мультю й тушкую, або запікаю картоплю у духовці (можна половинками, можна в рукаві з овочами).
Смажити- не моє. Стояти над сковорідкою мені немає часу і бажання.
Якщо запікаєте щось у духовці, можна додати буряк у фользі, тоді у вас буде вже готовий для салату, зберігається в холодильнику декілька діб.
черная мамба• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
9 і 7
знаєте, картина у моєї подруги: вечеря, картопля, битки, салат - в кухню заходить 9 річний син дивиться на це і каже: - я макарони буду та сосисики і вона підривається це все готовути відразу. Наступного разу все навпаки - я картопельки хочу смженої і вона відразу підхоплюється йому готувати. Він просто нагліє от і все.
Всім дякую за поради. Вже взяла кілька ідей на пару днів
Туся муся• 21 декабря 2023
Я не побачила крім борщу за 10 днів нічого з перших страв. Чому не привчили дітей до цього? Вони з народження шуби та котлети їли?
Готуйте перші страви, це набагато простіше ніж другі, суп можна на 2 дні розтягнути та не виготовлювати кожні 4 години нове. Тим більш що там є де розвернутися. Солянка, рибні, овочеві, грибні. з куркою та інше.
Не йдіть на поводу стосовно вподобань. Не подобається - ходи голодним. День два пройде та будуть їсти разом те, що дасте.
Ви самі привчили їх до рабства мами на кухні. Подумайте, для чого Вам такі затрати часу та нервів? Краще собі щось зробіть.
HupBaHa• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Та не будуть, якщо діти не хочуть я їх не заставлю. Ну що я звірюка. Будуть хліб різати і набивати живіт. Або печиво тягати, бублики.
Теж не діло
три дня хлеб поедят и начнут есть то что дают
Ковбой Хагис• 21 декабря 2023
То називається не криза, вас простота ваша родина вже за..бала. Прикольно влаштувалися, їдять всі, а готує одна. Молодці! А можна і я к вам приїду, я теж хочу, як ваш чоловік?
Пушкининиана• 21 декабря 2023
Я одна можу їсти яйця на ранок, обід і вечерю?

Ответ дляТуся муся
Так вийшло останній тиждень, що був тільки борщ. Перші страви якраз їдять всі. І готую я 2 рази в тиждень їх.
І більше того, коли є перша страва старший син її може їсти на обід і вечерю. Але це тільки гречаний суп, розсольнік і капусняк так
Соня-сонятко• 21 декабря 2023
У мене так подруга готує нон-стоп: синам 21 та 14 і чоловік, в все тільки свіже, 3 рази на день. Ще і працює (щопрпвда, дистанційно).
Треба підробіток• 21 декабря 2023
А каши? Купите мультю, и скороварка. В мультю кашу, в скороварку- любое мясо кусочками. + Квашеная капуста. Можно каждый день салат- квашеная капуста, полезно. Потом другая каша, другое мясо. Чекнуться ж можно, я готовлю простую еду, но тоже через день, и то к меня кризис. Чаще всего покупаю 4-5 кг мяса, кручу фарш, морожу порционно, потом по осереди- котлеты, тефтели, гуляшь, с кашами/ макаронами.
Пані з калабані• 21 декабря 2023
У вас слишком много свободного времени.
Будет меньше - станет проще. При чем всем.
Ответ дляТуся муся
Я не готова до бунтів з приводу ’будуть їсти все’. Наприклад старший син не може їсти перемеленого м´яса. От ригає прямо, повні очі сліз. Жує і воно назад. Йому м´ясо тільки куском треба. Я ж не садіст якийсь змушувати його це їсти, якщо він не може і жувати. А малий дуже любить котлети, пільмєньки, фрікадельки
черная мамба• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
ну то готуйте)
Сонечко• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Теж не діло
не держите в доме печенье,захотят есть будут есть котлеты каждый день
Пліснявілий сир• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Теж не діло
Бубликам, печенью и т.п. фигне не место в доме избирательно питающихся!
Сначала должны исчезнуть они, потом вы готовите менее разнообразно и сводите все к одному питанию на всех.
Все счастливы и вы в том числе!
Ну или - наступила ИХ очередь готовить на всю семью разнообразно. Не откажите себе в удовольствии от души попривередничать
Не гавкаю- но охраняю• 21 декабря 2023
Ответ длячерная мамба
не вірю. Вони будуть їсти гречку, якщо є гречка. без вибору та варіантів
Не будут. У каждого есть еда которую он не ест, потому что от неё рвотные позывы. Лучше голодным сидеть.
Кукусики• 21 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
А де макарони з сосисками, дайте собі хоч день відпочинку)
О, да! Моя бы только сосисками и пыталась, а я её парной телятиной пытаюсь кормить

Кукусики• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Теж не діло
Зачем в доме держать печенье и бублики?
Кукусики• 21 декабря 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Любое мясо кусочками обжарить с луком (как вариант ещё с грибами) и залить томатом или сливками. Любая каша/макароны/варёный картофель и вперёд.

Я ещё люблю замороженные в соусе креветки на сковороде разморозить, залить сливками, посыпать сыром и к спагетти. Но дофига креветок надо на троих мужиков. Обойдутся куриным филе или фрикаделек из фарша накатать.

Быстрый вариант: покупные сырые колбаски, обжарил, под крышкой чуть протушил, любой гарнир и красота.

Паприку напополам вдоль, в половинки фарш со специями и овсяными хлопьями, можно на подушку из цуккини, залить томатным соусом и в духовку.
Мои не едят ни чего из перечисленного
Вумна вутка• 21 декабря 2023
Я вас очень понимаю. Периодически у меня тоже бывают такие кризисы. Но у меня все едят , что я приготовлю. Никаких каждому отдельно.
Ответ дляПушкининиана
Я тоже. При чому з мівіною на ура.
Лимток капусти можу схрумать і хлібом заїсти , чаєм запить і пів дня бути ситою
Вумна вутка• 21 декабря 2023
Рекомендую каналы Кухня с акцентом, Alina FooDee, Оближи мне пальчики.
Ответ дляТреба підробіток
Квашену капусту тільки доїли недавно трилітрову банку. Вде аісля свят наквашу, бо наїлись.
Каши якось не дуже цінуються в моїй сім´ї.
Пшеничну іноді їмо всі, крім молодшого сина
Ответ дляКукусики
Зачем в доме держать печенье и бублики?
У вас цього немає? А з чим чай пити?
Ответ дляКукусики
Мои не едят ни чего из перечисленного
А то я вже подумала, що у всіх вме підряд їдять, тільки в мене такий бардак в сім´ї
Пухнасті штани• 21 декабря 2023
Я работаю 8 часов и 2 часа проезда, я не готова выготавливать. В основном готовится что-то быстрое, и я и муж готовит, готовится то, что едят все, но иногда бывает что-то, что вот увидела и хочу съесть. Ребёнок не ест, тогда жарится яйцо и все. Я тоже хочу отдохнуть!
Пліснявілий сир• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
А сосиски и колбасу ест...
Странно как-то
Невгамовна шахиня• 21 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не только у вас. Просто всеядные люди этого не понимают. Меня в детстве до рвоты заставляли есть то, что я не могу, поэтому своего ребенка не заставляю. Но мы, если честно, разнообразием не сильно заморачиваемся, готовим то, что быстро и просто, плюс и муж готовит и дочь иногда.