Помеха справа• 21 декабря 2023

Хто може що сказати, дуже прошу- легкий ступінь нейтропенії.

Дуже шукаю пораду. Бо з розуму зійти можна так.
Вже обійшла кучу лікарів.
Син, 10 років. Скарг немає, хворіє не дуже часто і з легким перебігом хвороби ттт.
Помітила останній рік від січня і досі в нього є легкий ступінь нейтропенії.
Аналізи здавались під час того як був здоровим.
Перед війною був ковід в легкій формі і потім рік аналізи не здавала. До ковіду аналізи коли дитина здорова - були в нормі.
Зараз мене цікавить та нейтропенія. + Іноді езинофіли верхня межа норми , здали імуноглобулін Е 95 ( норма до 57).
Одні педіатри хочуть лікувати глисти ( в калі їх нема), інші алергію ( алергія по аналізу є на кота, з нами проживає кіт , але дитина ніяк на нього не реагує).
Алергологи також одні кажуть віддавати вже й негайно, інші кажуть най живе, дитині ж не мішає.
З нейтрофілами були в гематолога - по її частині все добре, сказала що то легкий ступінь нейтропенії і з тим йти до імунолога. То ніяке не захворювання крові ( слава Богу).

Записалась після свят вже, але я з розуму зійду ніж дійду і вже будуть якісь думки.
Може хтось з таким стикався, чи є лікарі які компетентні в цьому питанні.
Яка може бути причина легкого ступеня нейтропенії в дитини, коли візуально він здоровий, його нічого не турбує, ходить на спорт. Це точно набута нейтропенія, бо до ковіду ( за 2-3 місяці до нього здавали аналізи і все було ок).

Прошу тих хто вже бачив мої попередні теми, не виписувати яка я кончена бо таскаю дитину по лікарях здорову, але сказала гематолог що по її частині норма, але причину варто знайти - чи то якась проблемка яку потрібно вирішити, чи то норма для дитини.
Імунолог має все дослідити.

Може хто був в такій ситуації, порадьте чим у вас закінчилась така історія, як вияснити чи норма чи ні?
Бо зараз свята , новий рік і я здурію ніж буде якийсь результат

Ще гематолог сказала що в такому випадку при понижених нейтрофілах дитина мала б часто хворіти і з ускладненнями, але він хворіє зараз не дуже часто, і слава Богу без ускладнень.
Минулого року хворів частіше набагато, але все життя ускладнення дуже рідко слава Богу
So_so• 21 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А почему вас не интересует подтверждения аллергия? Причём сами пишите ,что часть врачей рекомендует кота отдать ,но вы выбираете слова тех кто вам интересен
Кот член семьи, автора можно понять. Но у ребенка нет жалоб ни на что. Живи и радуйся. Но нет, как же ночей не спать, колоть, ждать результаты, вся это бурная деятельность.

ОбережнаЯ• 21 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Наша кошка именно так у нас и оказалась, у племянница через год началась жёсткая аллергия и мы её забрали .
У автора есть уже явная причина на поверхности ,но она упорно её отрицает и что то капает дальше ,пр чем ребенок живёт при этом обычной жизнью и посещает спорт
Партизанка• 21 декабря 2023
Пам´ятаю ваші теми, вам до психіатра і не затягуйте з цим
Стопясят раз обсуждала• 21 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
Я вас здивує, але ще може бути алергія на корм, навіть для рибок. Його в алергічній панелі нема.
Позбудетесь всіх алергенів і займіться дитиною.
Підтверджую, я маю таку, любуюсь рибками тільки в зоомагазинах))
Добро с Кулаками• 21 декабря 2023
Автор, зачем вы пытаетесь лечить ребенка, который хорошо себя чувствует?
Я таке знаю• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Просто здавала для профілактики раз ЗАК і знайшли знижені нейтрофіли , сказала педіатр повторити і так далі, але вони в норму не приходять. Скарг немає. Здали профілактику - таке знайшли і воно не минає рік
Аналізи не лікують
So_so• 21 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Я с Вами согласна.
prosto_aisha• 21 декабря 2023
По поводу кота. Здайте аналіз на конкретно вашого кота. Бо алергія на кота не означає що алергія на усіх котів , на одного буде на іншого ні. Бо алергія на їх лупу. Знаб беруть у кота соскоб чи як воно називається і визначає чи конкретна на вашого є чт ні.
І залежить від класу алергії на кота. В мене в дочки 2кл алерголог сказав нічого з котом не робити. Лікуємо асіт терапія на інший алерген
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляprosto_aisha
У сина ось так на кота,кінець другого класу, початок третього на стику. А де здати конкретно на нашого кота ?

Пописанная парта• 21 декабря 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ой, тільки не треба Жиравецького радити, в нього на всі випадки одна відповідь - глисти. Він і від неврологічної, і від психіатричної симптоматики лікує через антигельмінтні
Так ще й для виявлення тих глистів радить кров на антитіла здавати. Всі інфекціоністи прямим текстом кажуть, що цей аналіз неінформативний.
Мастер Класс• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Я просто накінець все описала в один пост , і дуже прошу поради
Избавьтесь от кота и все пройдет иначе будете потом выгребать, решение у вас под носом но вы упорно ходите по кругу зачем-то.
Пописанная парта• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
А Ви у цьому аналізі лише проблему із котом бачите?
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляПописанная парта
Так отож , моя педіатр лише на кота акцентує, яблуко син тоже їв з дитинства ніколи не мав алергії візуальної на нього, і якби не здала. Може й на ще щось є, просто не здавала більше лише цю панель
Отжигающая• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
’Значна концентрація антитіл’ і ви пишите, що низький показник?
І це тільки епітелій.....
У кота багато алергенів, а ви здали на 1.
Та легко!• 21 декабря 2023
автор, якщо здаєте аналізи в лабораторії типу Сінево і Діла, то ще й не такі болячки покаже. Це з особистого досвіду. Коли є сумніви завжди йшли в лабораторію де після приладу є ручний підрахунок. і там аналізи буди в нормі.
Коко Шанель• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Незнаю. Нажаль може запитайте в алерголога він вам скаже , в дочки 2кл, показники на кота не пам´ятаю. Тому реакції немає. Якщо у вас по аналізу буде що алергія на кота є, то почніть асіт терапію. Дитина все одно в житті буде і в гості ходити і тп буде стикатися з тваринами.
І моєї дочки наприклад 6кл алергії на пил, показники вище 100, реакції не було, випадково дізналися. І як я її від пилу захистити можу?! Ніяк . От другий рік на асіт терапії. В треба три роки.
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляОтжигающая
І це тільки епітелій.....
На епідерміс ще здавала, норма до 0,1, в сина 0,49
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Перездавати вже й у приватних і в лабораторіях різних. Одинакові всюди
Коко Шанель• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Ви в алерголога з аналізвми були. Педіатр алергії не лікує

автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Так один сказав віддати кота, інший сказав що це не страшно , коли нема проявів не звертати уваги.
Обидва алергологи дуже відомі і розумні
Та легко!• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
тут мова не про приватні і не приватні. Коли роблять аналізи на приладі автоматично, то є помилки. коли за приладом перевіряє лаборант і вручну форму крові рахує= то результати найточніші.
в нас так було.... дойшло діло до онкогематолога. а вона нас послала переробити аналізи ’до правильної лабораторії’. декілька раз потім там перездавали і проблема пішла сама собою.
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Вже так і робили, ситуація така ж
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Не зрозуміла , що ви радите робити коли нема ніяких проявів, лише відхилення крові?
Коко Шанель• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Обидва алергологи дуже відомі і розумні
Сходити ще раз. Запитати як здати аналізи і перевірити саме вашого кота є чи ні. Ну ви розумієте що Кот може бути наприклад у друзів дитини, і гості не ходити? Чи не спілкуватися бо шерсть на одязі? Чи кожен раз коли дитина йде в гості питати а у вас Кот є? Тоді ми не прийдемо.
Не пам´ятаю скільки вашій дитині років?! Алергія на їжу що лікар казав? До певного віку мені казали на їжу не інформативний бо сьогодні є завтра немає, умовно.
So_so• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Выбрать один стул и сесть на него. Аллергия не значима, Вам к специалисту, семье нормальную жизнь. Аллергия значима, боремся с аллергией.
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
11 років.
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляSo_so
У ваших дітей на скільки ж я пам´ятаю тоже алергічні, в них також знижені нейтрофіли ?
So_so• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
У младшей да
автор Помеха справа • 21 декабря 2023
Ответ дляSo_so
У младшей да
На постійній основі?
Коко Шанель• 21 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
11 років.
Вам треба прийняти рішення і обрати лікаря якому ви довіряєте. А просто бігати і шукати діагнози, то ваш невроз вам життя не дає.
Якщо вам сказали що нічого страшного їжте пийте живіть все в межах норми. То нічого не робити. Наблюдайте. Для себе здавати аналізи наприклад раз півроку для спокою.
Бо прям караул наприклад по алергії я не бачу в вашому випадку.