Млинці зі смайликом• 21 декабря 2023
Помогите подобрать цвет цивана
Война войной, а я ремонт делаю. Абсолютно бюджетный, но первый, и опыта нет и вкуса. Квартира хрущевка, комната небольшая, объединена с кухней. Какой цвет дивана подойдет под белые стены? Есть напротив дивана перестенок цветной, фото добавлю. Думаю или серый диван, светло и темно серый. Или какой то цветный может? Подскажите, как будет лучше?
Бабульція• 21 декабря 2023
Ни в коем случае не цветной, диван нейтрального свелого цвета, серо-бежевый. Вчера сотрела вельвет
на диване, он без подушек и для каждодневнего сна
Засомневаю• 21 декабря 2023
Якщо сумніваєтесь в кольоровому дивані, то краще як ви показали на фото, але бірюзові штори та подушки.
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
Менеджер порадила капучино 05. Гляньте будь ласка. По запросу / сіро бежевий, не такий холодний. Порадьте, замовляти 05 капучино?
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
Ответ дляЗасомневаю
Я так і хотіла, подушки та штори. Може ковртй який невеличкий. Картину на стіну може
Два-три тижні і фсьо• 21 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Если не хотите бирюзу или желтый, посмотрите светлые, сейчас тренд как раз на светлые и теплые, натуральные оттенки, фактуры, как на фото, сохраняла себе
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
А ще будь ласка. Добавлю живі фото кольорів які подобаються
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
Ответ длялора76
вам, дійсно, треба розуміти, у яких кольорах хочете декор і від цього відштовхуватись з кольором дивану...
У мене немає розуміння і особливого смаку. В кімнаті буде шкаф купе якийсь стандартний колір. І все. Стіни всюди Білі. Стеля також біла буде. Кольорове лише те на фото - синьо зелене.
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
Ответ длялора76
Все супер бюджетне. Тому особливо вередувати сенсу немає
Вообще не факт• 21 декабря 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я б выбрала или этот или этот
Ни в коем случае не серый и не темный.
Надо яркое и светлое акцентное пятно.
Ни в коем случае не серый и не темный.
Надо яркое и светлое акцентное пятно.
Вот я тоже за camel, он добавит уюта
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
Ответ длялора76
це майже класика жанру)
А гляньте останні додані фото будь ласка. Живі фото карамель і капучино
Ответ дляМлинці зі смайликом
мені особисто ліпше 05 Капучіно - він більш класичний та, якби, ’чистий’, і до нього декор легше підібрати.
РС в мене же дуже скоро таке ж пекельне борошно очікується))) дом вже у стадії, коли треба думати про дизайн)))
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
Ответ длялора76
Мене напевно мало хто зрозуміє. Ми з Запоріжжя. Повернулися додому і я дуже мрію про хоч такий ремонт.
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
Ответ длялора76
Ось живе фото капучино колір
Млинці зі смайликом
• 21 декабря 2023
Ответ длялора76
нііііі)
А перше фото ніби гарне. Чи то модель дивана гарна просто)