задумчивая мордочка• 21 декабря 2023

Чоловік не радить мені і дочці повертатися. Каже, закордон безпечніше.

Виїхали з дочкою закордон ще з початку війни. Їй 8 років. Чоловік каже, щоб не поверталися ще в Київ, бо небезпечно і що з електрикою буде, невідомо.
Дама_с_караваем• 21 декабря 2023
Чур я перша! Ко-хан-ка!

Ручки-Крючки• 21 декабря 2023
Скоро два года, как вас нет рядом.
Его там уже кто-то приголубил.
барабанщица• 21 декабря 2023
Співчуваю
Да будет так• 21 декабря 2023
Заботушка какой
Да и в Киеве мрак полный
Значит надо• 21 декабря 2023
А що зі світлом у Києві цього року? Просто я часом за містом, може, саме пропустила
Кукусик• 21 декабря 2023
У него тут уже другая семья. Другой причины не вижу. Куча людей вернулось домой, если хотят сохранить семью. Не дело это жить на расстоянии годами.
Розумна Губка• 21 декабря 2023
Тут електрика не головна проблема, смію вас запевнити
Кракадэ• 21 декабря 2023
Ну ви ж розумієте що то вже не чоловік, і ви йому не дружина. Не більше ніж на папері
А я з косою• 21 декабря 2023
Я не виїжджала з Києва і ще купа людей теж. Живемо далі життя. А ви подумайте, чому в чоловіка нема потреби в вас і в доньці

Луноходик_Ик• 21 декабря 2023
Я еще не слышала такого оправдания мужского загула)
Чудо в декрете• 21 декабря 2023
Он правильно говорит, пока еще не надо , сейчас только все разгорается не известно что завтра будет
ВсеЧетко• 21 декабря 2023
Ой как давно таких тем не было
ТигрЛьвович• 21 декабря 2023
Думаю вашему мужу и без вас отлично как и вам без него , смысл что то говорить вы и сами видите какие у вас отношения
Розумна Губка• 21 декабря 2023
Ответ дляЗначит надо
Все на місці, нічого ви не пропустили.
Галябалована• 21 декабря 2023
Моїй подрузі в Дніпро не дозволяє повертатись, бо тут вже на вулицях небезпечно...жаль її
Кракадэ• 21 декабря 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Та ну, купа таких - навіть кажуть що в гості небезпечно, не те що про повертатись
Ромашкинная• 21 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
а что у нас на улицах в Днепре? что я пропустила?
Краля-Галя• 21 декабря 2023
С электричкой все ок, месяц зимы уже прошел.
Шерше ля фам
Аннуитет• 21 декабря 2023
Повертатися у війну нема сенсу, але , якби його цікавила сім´я , то він вже б знайшов спосіб приїхати

Галябалована• 21 декабря 2023
Ответ дляРомашкинная
Я теж пропустила. Каже стріляють
Швидка Настя• 21 декабря 2023
Рік назад також сиділи за кордоном, в квітні повернулися бо зрозуміли що тоді вже повністю звикнемо до чужої країни і чужої мови і сім´я розпадеться. Хоча він нас ждав.
Невелике то щастя залишитись самій з доволі малою дитиною на краю світу
Аристократка-тунеядка• 21 декабря 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ой как давно таких тем не было
Здається, троль знову розважається)
Колупалочка• 21 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Удалено администрацией...
Краля-Галя• 21 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Как его найти тот способ? Многие хотят, нужны знакомые, которые поручатся, вот у нас таких нет
Проработник• 21 декабря 2023
Ответ дляКукусик
а куча з Києва і нікуди не їхала..... Київ заповнений , масса машин,людей,дітей ....
Аннуитет• 21 декабря 2023
Ответ дляКраля-Галя
Десятки знайомих виїхали, способи в кожного свої
Краля-Галя• 21 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Ну то понятно, но еще куча желающих, которые хотят, но не знают как или нет таких денег сколько за это просят
АлінаАляАтиква• 21 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
А я дурне повернулося...
Добре шо попередили, з хати тепер ні ногою!!!
годовасик• 21 декабря 2023
Автор, два года, ДВА! Люди за это время женятся и детей рожают.
Конечно, не безопасно, но Киев максимально защищён....
ХвостПистолетом• 21 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
А что в Днепре? Днепр как Днепр 🤔 живём работаем