Така бойова Я• 21 декабря 2023

Кому это удалось, как вы выбрались из нищеты?

Пописанная парта• 22 декабря 2023
Автор, робота, навчання, постійний прогрес.
Я з 26 років у бізнесі, так вже вийшло. Нічого, впоралася. А зараз можливостей набагато більше, ніж було 15-20 років тому.

автор Така бойова Я • 22 декабря 2023
Ответ дляПописанная парта
Спасибо за мотивацию. Вы молодец, что так рано осознали, что нужно начинать собственное дело. У меня лично не хватало смелости очень долго и сейчас тоже я все время сомневаюсь, но уже все равно больше решительности. Буду учиться. Возможно у ваших родителей был бизнес и они учили вас, что надо начинать вести свой бизнес?
Пописанная парта• 14 января 2024
Ответ дляТака бойова Я
Ні. Був перед очима приклад батька, який підробляв ремонтами електротехніки та сам навчався всьому постійно - з того в се пішло й в мене, була трохи впевненість що я зможу.
Спочатку почала, а далі коли вже виникали сумніви - пропрацьовувала з психологом або читала відповідну літературу саме те, чого мені бракувало.
Я вірю, що кожа людина в стані зробити себе власноруч.