Слов нет
Rosa Blanca• 22 декабря 2023
Ответ дляFotografkiev
Ясно, я так і подумала, що десь там((( я тут недалеко, 2 зупинки транспорту
Сусіди
Hallowkitty -54c3• 22 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
Очень плохо, если вы живете в Киеве и не знаете целого главу Киевской городской военной администрации
Я знала Кулебу з початку війни, а потім Кулебу перевили в офіс президента, а кого назначили не цікавилася, вони змінюються часто.
Ответ дляkarinaanik
Просто скинула скрин, с информацией, что был прилет, а не обломки
Насправді,яущо замислитись,то краще написати,що уламки,бо впасти можуть кули завгодно.А влучання,то вже координати і можуть ’повторіть’.То для чого зараз писати про влучний приліт?Ну то яущо вже замислитися
Irina-5d24• 22 декабря 2023
Ответ дляcherry2015
Я более чем спокойна) не нужно мне рассказывать, что делать
Ну так и вы рассказываете, что делать выехавшим. Киев мой город, там мое жилье, друзья, родственники. С каких пор мне спрашивать разрешения можно ли мне о них переживать или нет?
cherry2015• 22 декабря 2023
Ответ дляIrina-5d24
Панику разводить не нужно если вы даже не здесь и ничего не слышите! Хотите знать новости- читайте. Но нафига кипиш
Триває повітряна атака на столицю. По ворожих цілях ведеться бойова робота. — КМВА
Уламки збитих дронів влучили в багатоповерхівку в Соломʼянському районі з послідуючим загоранням на верхніх поверхах.
Також, попередньо зафіксовано падіння уламків в
Голосіївському і Дарницькому районах.
Інформація щодо руйнувань та потерпілих уточнюється.
Підрозділи ДСНС слідують на виклики.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Голосіївському і Дарницькому районах.
Підрозділи ДСНС слідують на виклики.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
cherry2015• 22 декабря 2023
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
karinaanik• 22 декабря 2023
Ответ дляebbi
Давайте без конспірології, вже є відео в інтернеті, де кожен може побачити, що це приліт. За вашою логікою, навпаки, вигідніше замовчувати збиття, оскільки так, у разі появи фото/відео можно відстежити квадрат нашого ппо
Rosa Blanca• 22 декабря 2023
Треба зарах мати вогнегасник дома чи на поверсі. Тушити 20й поверх не уявляю як
karinaanik• 22 декабря 2023
Ответ дляNerses
Слава Богу что там тех этаж такой.
Вы правы, только обратила внимание.
Ответ дляcherry2015
Я в Киеве) что вам страшно? Ну громыхнуло разок. И? Вы не привыкли за 666 дней) я сижу у окна смотрю фильм и пью вино. Ребёнка перенесла и все. Берегите нервы
У меня звездные войны иногда в нескольких км.Сразу открываю окно и высовуюсь,что б видеть все небо и движ
cherry2015• 22 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Ох я хочу но не рискую.
karinaanik• 22 декабря 2023
Ответ дляRosa Blanca
Ми спеціально купили, зрозуміло, що це така міра, більш для внутрішнього заспокоєння, але такі речі, в сучасних реаліях, можуть реально допомогти
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Жесть канєха. Понабудували цих будинків геть без думки про те, що колись срані кацапи будуть летіть бомбити Жуляни і зачепляться за них. Вони ж ніколи не битимуть по цивільним. Аякже. Памʼятаємо. Майже два роки війни 🤦♀️ Оля і на тому світі буде адвокувати русню 🤦♀️