Аноним_1857• 22 декабря 2023

Висипання у дитини

Яка інфекція починається з висипань на животі і спині ?? Зараз обсипало і на обличчі , але почалось з тулубу
НеГолосую• 22 декабря 2023
Вітрянка ?водянисті висипання?
автор Аноним_1857 • 22 декабря 2023
Ответ дляНеГолосую
Вітрянка ?водянисті висипання?
Ні , маленькі прищі
к.Буланова• 22 декабря 2023
точно не краснуха, не корь (разве что при атипичном течении корь, пятна Бельского во рту посмотрите на всякий) и не крапивница Возможно ветрянка, если пузырьки наполнятся, но они обычно через 4-6 часов с жидкостью.
Скорая помощь• 22 декабря 2023
В мого так проявлялася алергія на ліки.
автор Аноним_1857 • 22 декабря 2023
Ответ дляСкорая помощь
В мого так проявлялася алергія на ліки.
Я теж так подумала … у Неділю (3 дні тому ) останній раз я йому давала амоксицилін, але мені не зрозуміло чому його висипало після відміни препарату через 3 дні ? Хіба таке можливо ? І до того ж він вже його не приймає , але висипання розходиться цілий день по всьому тілу (( вранці було на тулубі , до вечора вже на лиці
Скорая помощь• 22 декабря 2023
Ответ дляАноним_1857
От я теж давала ліки дві неділі, було все ок, а потім почало сипати все більше й більше, не могли зрозуміти на що, аж поки через день не прибрали ліки. На антибіотик може, вже колись зустрічала таку тему, що посипало після закінчення курсу. Але краще проконсультуватися з лікарем.
автор Аноним_1857 • 22 декабря 2023
Ответ дляСкорая помощь
Як ви це лікували ?
Скорая помощь• 22 декабря 2023
Ответ дляАноним_1857
Як ви це лікували ?
Сироп проти алергії і атоксіл назначили, прищики мазать феністил гелем. В сина це все дуже чесалось.
автор Аноним_1857 • 22 декабря 2023
Ответ дляСкорая помощь
Я читала що алергія від антибіотиків не лікується , має пройти сама .,, тільки можна забирати симптоми … завтра до лікаря , побачимо що скаже
Скорая помощь• 22 декабря 2023
Ответ дляАноним_1857
Ну так, лікування симптоматика, щоб не чухалось
КондуктЕр тролейбуса• 22 декабря 2023
Ответ дляАноним_1857
Автор, якщо це така рясна алергія, то до завтра дуже довго. Її гормоном можуть знімати. Насправді алергія це небезпечно. До лікаря вже! Кидайте лікарю фото на вайбер.
Пульт от линолеума• 22 декабря 2023
Ответ дляАноним_1857
Ні , маленькі прищі
Может и ветрянка,пузырек должен появиться .
Стрекозей• 22 декабря 2023
Ковід це. У нас так же було.
автор Аноним_1857 • 22 декабря 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ми за кордоном , тому тут не все так просто ((