Болтушка Му• 22 декабря 2023

Коли святкуватимете Різдво? Спір з чоловіком

Він каже, що звик святкувати 7 січня і йому все одно, що каже наша влада, у якої сьогодні одне - завтра інше. І що він не католік, святкувати 25. Цікаво, багато людей святкуватиме Різдво 25?
Результат:
вже голосів: 1061
622 (58.62%) Святкую 25
315 (29.69%) Святкую 7
124 (11.69%) Свій варіант
symbol• 22 декабря 2023
Ответ дляWorld Shop
А что вы лично имеете против Иерусалимской православной церкви? С ее календарем и типиконом? Вы малограмотная? Тогда хоть не позорьтесь
А ви прихожанка Ієрусалимської церкви?
4мама• 22 декабря 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Я нахожусь за границей и здесь все естественно празднуют Рождество с 24 на 25 декабря. И я тоже буду. Но потом с 6 на 7 января отпразднуем Рождество со своими украинцами.
Українці святкують Різдво 25 грудня. З кацапами сраними ви 7 січня відсвяткуєте.
Alinka45• 22 декабря 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Пластинку заело, пополняйте словарный запас 😂
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я не розумію нащо було міняти календар. Всі дати свят видумані, бо в Біблії нема указання дат. Тобто 25 грудня така само вигадана дата як і 7 січня. То в чому сенс? Для мене Різдво залишається 7 січня, чесно кажучи про святкування 25го читаю лише тут. Знайомі, кого не спитаю майже всі 7го будуть, Київ.
В яку церкву ви підете 7 січня?
арина-ветерок• 22 декабря 2023
Ответ для4мама
Яких? Я без сарказму.
Бухати?
Чи до Церкви йти? До якої Церкви він піде 6 і 7 січня?
Я вище писала, в нашему мільйоннику 99 відсотків церков УПЦ, святкують 7 січня Вибору нема. Коли я 1жовтня старенького батька запевнила, що Покрова сьогодні, він пішов з цим питанням до церкви, йому там досить грубо відповіли, що що це ви придумали, все як було так і є, ніякіх переносів, я ще й винна зосталась, що заморочила голову.
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляБолтушка Му
вам пожрать и побухать - а нам увидеться с родными и близкими. что в этом плохого?
А Різдво тут до чого?
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляарина-ветерок
То значить москальського підпорядкування церкви.
World Shop• 22 декабря 2023
Ответ дляsymbol
А ви прихожанка Ієрусалимської церкви?
Удалено администрацией...
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляWorld Shop
а якщо 7 святкувати з Ієрусалімським патріархатом? Можна? Чи ви проти? Якщо ви проти,то звісно ієрусалімський патріархат посунеться і прийме рішення,яке влаштує саме вас

Колядниця
Коли востаннє ви відвідували службу у церкві Ієрусалимського патріархату?
World Shop• 22 декабря 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Твої Пахощі• 22 декабря 2023
Поки зібралася відповідати, то вже і аноніми відключили)))
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляWorld Shop
Удалено администрацией...
Толерування руського (міра, язика, традицій та іншої срані) призвело до цієї страшної війни. Мій брат зараз на нулях в окопах захищає вашу сраку в тому числі. І так, мене дуже і дуже хвилює що в Україні є люди які продовжують толерувати руську срань у будь якій її прояві.
4мама• 22 декабря 2023
А якщо це не пов´язано з руським міром - то любе голубе, хоч Тайванський новий рік радо підніму тост.
World Shop• 22 декабря 2023
Ответ для4мама
То ви вважаєте, що ваша срака у теплі ,як і моя, лише завдяки вашому брату? А ті хто має відмінну від вашої думку нікого не втратили на війні??? Ви справді така недалека ,жіночко,чи на завданні тут?
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляWorld Shop
Я вважаю КОЖНОГО хто переступив поріг тої сраної церкви після 2014 року ВИННИМИ у цій війні і спонсорами ракет які летять на наші голови зараз.
World Shop• 22 декабря 2023
Ответ для4мама
Трішки стримуйтеся іноді у спілкуванні з незнайомими людьми) Добре,що ми тут всі біля моніторів, а не у реалі) Просто дружня порада
Svetyashik• 22 декабря 2023
Ответ длякнопкодав
Якусь дичину написали. Мені 25 грудня якось ближче і логічніше. Зпочатку Різдво, потім Новий рік.
Піст, потім на новий рік смаколи, різні страви, потім знов піст до Різдва? Немає логіки.
Різдво ніби 25 грудня, а у дитини канікули з 30 грудня. Коли Різдвяні канікули тоді і відсвяткуємо.
peti• 22 декабря 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну, повод побухать можно и три раза найти )
А Ви до церкви плануєте піти? То можна і 25 і 7.
kapira• 22 декабря 2023
Ответ дляWorld Shop
Никогда не понимала зачем празднуют 7 (25) (и что значит празднуют?) те,кто не посещает богослужений,не есть прихожанами каких либо христианских церквей . В какой день бы вы не праздновали,надо понимать что именно празднуете. Рождество - это Рождение Господа Иисуса Христа. Тут себя называют атеистами ,а тут же они ’празднуют’ и другим рассказывают когда им праздновать. Вот это да, умора, как вы выразились. В вопросах веры надо принимать такие вещи смиренно и с послушанием. Если вы прихожанка какой-то церкви ,то спросите своего пастыря и празднуйте по его благословению. Ну а так о чем речь? Ну празднуйте день машиностроителя, медика, бухгалтера ,даже будучи учителем. Вам кто запрещает? Или не пофиг людям когда на грудь принять под закусь и милую компанию?
умора, як ви висловлюєтесь, по-перше, по-друге - Різдво в усьому світі і в Україні до 1917року також святкували 25. Тільки для вас він народився 7 січня. Тому, як ви самі й пишете, можете ’святкувати’ його хоч 30 лютого
peti• 22 декабря 2023
Ответ дляДа будет так
Ще й як тригерить, бо це моя країна і у ній і мені, і моїй дитині жити. Я хочу щастя своїй країні, що неможливо, якщо купа народу буде і далі жити в унісон з ворогами. Все ж просто.
То треба і Новий рік перенести. А то, зустрічаємо його з ворогом. І зиму з літом поміняти. Негоже нам, щоб літо разом з ними розпочиналася.
kapira• 22 декабря 2023
Ответ дляДождливая
Умора не 25, а то как срутся здесь изо лня в день ( в пост, между прочим), пеной аж плюют, москалями, ватниками обзывают тех кто 7 все еще собирается праздновать. А потом платочки нацепили и в церковь, агнцы божии
так а хто среться? той, хто 7 прінціпіально святкує. до церкви не має ніякого відношення, але для них це таке свято, повторюсь, прінціпіальне, що в кожній темі треба обов*язково не забути написати, що інші стадо, а самі вони ще й 23 фєвраля святкують досі
peti• 22 декабря 2023
Ответ для4мама
І мій брат захищає на нулю. І місце народженні брата Тверська область. І розмовляє він російською. Тож він також захищає Вашу сраку.
арина-ветерок• 22 декабря 2023
Ответ для4мама
Я розумію. Просто не хожу в церкву останні роки. Але як пояснити стареньким родичам і сусідам, що церква для них закрита, не можна туди ходити? Якщо немає альтернативи. Якщо б був вибір, то звісно що більшість шла б в українську церкву. Чому ПЦУ не відкриває свої церкви?
Марика-bf42• 22 декабря 2023
Скоріше б вже 8 січня) Бо сил немає ці теми бачити. Якщо ви віруюча людина, найдіть час подумати про Різдво. Навіть неважливо коли це буде 25 чи 7. А як питання в тому, коли за стіл сідати, то краще два рази. Якби люди жили за законами божими, війн би не було. А так, одне базікання замість віри.
astreb• 22 декабря 2023
Ответ дляМарика-bf42
20 января((( Потому что еще поругаются за Крещение((( Когда вода в ополонках святее...
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляWorld Shop
Я собі розберуся зі своїм спілкуванням.
В моєму колі 100% нема сраних матрьошок. І потрапити туди їм шансів нема.
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляpeti
І він відвідує церкву яка його вбиває? Спонсорує цю війну?
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляарина-ветерок
Так, це дійсно дуже болюче та принципове питання сьогодення.
Бо церква на істинно воцерковлених людей має дуже великий вплив.
Це і голос електорату в тому числі.
4мама• 22 декабря 2023
Ответ дляМарика-bf42
Істинно віруючі (воцерковлені) люди подібні теми не створюють. Та й не відписують у них.
vasilek5050• 22 декабря 2023
Ответ дляКиев_Елена
А 2 года назад тоже ’безумовно’ праздновали 25 декабря))))
Два роки тому ще святкували 7 січня, а от в минулому році вже 25 грудня.