Мовчу, але хочу• 22 декабря 2023
Сон к чему это?
Приснился дедушка и он был во сне таким счастливым. Во сне мы приехали в торговый центр, чтоб ему что-то купить и он так радостно бежал в сторону магазинов. К чему такое сниться ? Переживать начала за дедушку и не виделись давно
Мовчу, але хочу
• 22 декабря 2023
Ответ дляGrga
Ви давно собі щось купували і робили, що хотіли? Чи тільки цілими днями в тривожності))
Я шопоголик)) покупаю часто очень вещи или просто на путешествия все спускаю
Мовчу, але хочу
• 22 декабря 2023
Ответ дляGrga
А з тривожністю що робите))
Обычно у меня нет повышенной тревожности. Поэтому ничего не делаю
Советчица Года• 22 декабря 2023
Ні до чого.
Сни це побочний продукт опрацювання деякої інформації. І все.
Молчунья• 22 декабря 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ні до чого.
А що скажете про сни , які збуваються?
Людина нічого не думала, не підозрював навіть. А уві сні щось побачила і воно збулося .
Так що сон - це не все так просто. Є люди як ви - бояться розуміти, що є щось більше , а є які трішки дотичні до тих самих віших сновидінь.. Я особисто бачила віщі сни . Це рідко буває.
Зачасту мені просто щось сниться, вашими словами - робота мозку.
Советчица Года• 22 декабря 2023
Ответ дляМолчунья
А що скажете про сни , які збуваються?
Вам здається, що ви не думаєте, а підсвідомість думає, вбирає інфо ззовні та синтезує безліч варіантів розвитку подій. Звичайно один з варіантів буде той що більш реальний.
Не вважайте себе дуже особливою.
Молчунья• 22 декабря 2023
Ответ дляСоветчица Года
Не вважайте себе дуже особливою.
Ми просто з вами різні. Зрозуміло, що ви не бачили такі сни ніколи, тому не розумієте про що я. Вам страшно визнати що є щось більше, вам так легше жити ))).
Як мозок може зібрати інформацію таку, про яку я навіть і подумати не могла? Звідки він її збирав ?
Прийміть вже, що є люди яким доступні віщі сни.
Советчица Года• 22 декабря 2023
Ответ дляМолчунья
Я науковець, дійсно, звідки мені знати. А ви вірте далі.