Тро Нью-Йорку• 22 декабря 2023
Не той тепер Лондон, Темза -річка не та(
Всім доброго дня
Приіхала на декілька тижнів до Лондону і ось що хочу відмітити.
Я мешкала у цьому чудовому місті понад 8 років в 00х. Знаю місто , особливо центральну частину від і до. Можу екскурсії водити - я ще і вивчала історичні факти.
Вчора проїхали прогулятися на Оксфорд стріт і це культурний шок.
Щоб в центрі волала мусульманська музика…
щоб на місті старого доброго Clinton cards іноземці бородаті продавали сувеніри з британською символікою…
щоб велисопелний рікша возив жінок в паранджах під їх національну музику, яка перекрикує різдвяні колядки…
щоб румунські баяністи лабали 7.40 в переході центральної частини метро…
А саме страшніше, щоб стояли проповідувачі ісламу кожні 50 м
Тема так - п’ятнична.
Але світ кардинально рухається точно не туди(
Якби не клята війна - у нас реально рай.
Тема так - п’ятнична.
Тро Нью-Йорку
• 22 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Удалено администрацией...
Тро Нью-Йорку
• 22 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
Не вигадуйте!
Що саме?
Відео куди прикріпити ?
Кросівки оригінал• 22 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Що саме?
Відео куди прикріпити ?
І я вам можу фото накидати і що
Толерантніше потрібно бути
Чупа-чупс• 22 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Це я так Гоголівський вислів переграла. Сподіваюсь, не образила нічиї почуття
не получилось, после ночьки .
вот цинично
ДелайКак_Я• 22 декабря 2023
А чому всі на автора напали? Гнать в три шиї потрібно чорножопих. Пересрали вже все , що тільки можна
Зараз повно роликів у інстаграмі із лозунгами - Будь як Польща від жителів зони єс і Великобританії. У плані - нульова толерантність до незаконної міграції з мусульманських країн і упор на міграцію з країн постсовка. Як результат - найбезпечніша країна з найкращими показниками росту економіки
Метелики на душі• 22 декабря 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А ви це розкажіть корінному населенню цієї країни
А що до мене - пишаюся своєю національністю
Удалено администрацией...
Блакитне небо• 22 декабря 2023
Світ не туди...Ну а що ви хотіли, у нас пропаганда одностатевих, чайлд фрі, фемен , аборти , планування і тд , а у мусульман он яка народжуванність, це і логічно , хто цей світ заполонить
БлинчикБезСметанки• 22 декабря 2023
Я була в Лондоні 18 років тому, вже тоді на вулицях індусів було більше, ніж європейців
Міряю від одиниці• 22 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не будет Англия никогда культурно и расово похожей на Польшу. Они никак не перечеркнут свою колониальную историю. Индусы это самое большое сообщество в стране и у них самые большие шансы на эмиграцию в силу языка, схожести систем образования.
Міряю від одиниці• 22 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ваша последняя фраза настолько меня удивила, что я пошла гуглить. К сожалению, у Польши самый низкий показатель роста ВВП из всего Евросоюза. Если быть точной- самое большое падение. Так что экономикой у них точно не все лады.
Конфиденциальность• 22 декабря 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Я не могу привыкнуть, что со мной могут рядом быть люди, которые например не празднуют Рождество. Говоришь по привычке С Рождеством, а потом добавляешь- ну и просто хорошего отдыха тем, кто не празднует😀 это такой мультикультурный опыт, о котором я даже не подозревала в Украине
а если не добавишь про это, обижаются?
Міряю від одиниці• 22 декабря 2023
Ответ дляКонфиденциальность
а если не добавишь про это, обижаются?
Просто вежливо поправляют, что не празднуют. Ну это как меня бы с рамаданом или дивали (индийский праздник) поздравляли, например, не обидно, но странно.
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну бо гасла і аналіз не мають нічого спільного. Навіть цільова аудиторія не та)
заварний look• 22 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
Не вигадуйте!
Чого? В тюбі багато довгих відео накшталт «прогулянки різдвяним Лондоном», там головні вулиці, магазини, базари, вуличне вбрання. Ось подивіться який там контингент.
Ответ дляМіряю від одиниці
Це за 2023 рік?
Я маю на увазі у розрізі великого проміжку часу, починаючи з 1990-х років
As of 2019, the Polish economy had been growing steadily for 28 years, a record high in the EU. This record was only surpassed by Australia in the world economy.
GDP per capita at purchasing power parity has grown on average by 6% p.a. over the last 20 years, the highest in Central Europe. Poland´s GDP has increased seven-fold since 1990.
In the period from 1989 to 2018, Poland´s GDP increased by 826.96% and it was the best result in Europe. In the same period, Ireland´s GDP grew by 789.43%, Slovakia´s by 783.83% and the Czech Republic by 549.47%. In 1990, the Polish national income amounted to USD 65.978 billion, and by 2017 it had increased to USD 524.5 billion.
заварний look• 22 декабря 2023
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
Де ви зараз живете, що вам соромно?
Міряю від одиниці• 22 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Це за 2023 рік?
Мои данные за 2023.
Звучит красиво, если бы вокруг не было кучи поляков, которые любыми способами оставались в Англии за период Евросоюза. Здесь настолько большое коммюнити, что даже в Маке можно выбрать язык англ/польский. Я не спорю, что в Польше возможно неплохо, но не согласна, что у нее выдающиеся показатели и она экономически процветает. Хотя это все очень и очень субъективно.
Ответ дляМіряю від одиниці
Мои данные за 2023.
Ви читали ту інфу, яку я скинула? У Польщі дійсно визначний економічний ріст починаючи з 1990. До і після вражаюче. Це не питання віри чи ваших поглядів. Це факт.
Бурундучиха• 22 декабря 2023
Ответ дляПослушная
Бідося прям.
Вас пожалеть? Посочувствовать?
Кому-то суп пустой, кому-то жемчуг мелкий.
Одна печаль - Лондон уже не тот.
Вас пожалеть? Посочувствовать?
Одна печаль - Лондон уже не тот.
вы очень узко мыслите и не видите дальше собственного носа
Міряю від одиниці• 22 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Вы же понимаете, что к нулю расти проще… от этого страна не стала лучшим местом для жизни в Европе
Ответ дляМіряю від одиниці
Найкраще місце для життя в
Європі це виключно суб´єктивний показник. Комусь в Болгарії рай
Я написала найбезпечніше і з найкращими показниками росту економіки - хоч від нуля вона росла, хоч від одиниці. Україні і до того далеко
Куколка-мяуколка• 22 декабря 2023
Автор, это не удивительно. Мы видим Испанию, всю в марокканцах и прочих, а это-лишь перевалочный пункт до Лондона. Так что Вы только подтвердили этот факт. Вчера смотрела видео про Париж-там то же. Короче, если наша страна стремится в Европу, то пусть же все знают-мы в Африку идем! Не представляю, куда деваются коренные жители ведущих стран, о которых здесь пишем, но реально-пооставалось процентов 30 коренного населения, остальное-Африка и Латинская Америка. Наверное, кому-то так нужно?