ничевока• 22 декабря 2023

Я зробила ЛІПОСАКЦІЮ ❤️підборіддя)

В 9 приїхала у лікарню, а 12 була дома))
Поки все чудово, окрім повʼязки
Подвійна веселка• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
О так ❤️❤️
Это в Житомире ?
палка-копалка• 22 декабря 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Оце так новость! Ви як з луни звалилися
А вы действительно думаете что отрезать часть кожи и зашить это стоит именно тех денег?
Тётушка Лошадь• 22 декабря 2023
Це майже 20 тисяч грн?
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
І платтячко вже є гарненьке на цю подію?
Даааааааа❤️❤️❤️як ви знали?)
Ще чокер куплю, бо можуть бути синці і я трохи чокерлм відволічу увагу )
Подвійна веселка• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Никитенко лікар. Наркоз ПРОПОФОЛ. Операція 40 хвилин. Я нічого не відчувала і зараз слава Богу не відчуваю ( тьху тьху). Сама через годину сіла за кермо і поїхала додому.
Автор поздравляю, у меня тупо не уходил подбородок((
Только так
Это Житомир?
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Чого це не можна? Бо потім дорого відновлюватись?
Я пам´ятаю як після видалення апендиксу не можна було їсти, а так котлетку хотілось...
Після наркозу три години сказав лікар. Я зʼїла кусочок сиру і терплю
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
А що у вас з підборіддям? Як швидко потім все знову повертаєттся? Бо судячи з того, що кіркоров роками відкачував звідусіль, йому це взагалі не допогло.
Я вперше це зробила, але звісно повернеться що не тримати себе.
Тётушка Лошадь• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Даааааааа❤️❤️❤️як ви знали?)
Ну здогадалася, Ви ж для чогось це робили, і до свята недовго, то мабуть і одяг підготували гарний. Я так раділа,коли видалила бородавку з обличчя, яка зразу виглядала як родимка, а потім стала гидким кругляком біля носу, фу, і чого тільки раніше не прибрала?
ПодругаМужа• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Ого. А почему вы не причину устраняли, а следствие?
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Супер! Покажетесь потом после реабилитации? Просто нижнюю часть лица
Покажусь) сама не можу дочекатися.
палка-копалка• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Ну диплом йому з неба не впав. Плюс повʼязка , плюс люди які допомагали, плюс матеріали….
Нікому дипломи з неба не падають. Ні мені, ні вам теж.
Я розумію що ціни такі.
В цьому році кицьку стерилізували - 7000 грн.
Чоловіку прища на нозі вирізали - 10 000 грн.

Може це ще й мало 500 у.е.
Кукарикуууууу• 22 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Конечно. Это же не по мед показаниям, а прихоть. Нагрузка наркозом на весь организм, травма от вмешательства, но за ваши деньги любой каприз. Индустрия красоты всегда стоит дорого.
Кукарикуууууу• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Нічого собі. Виглядає наче загальна вага більше 100 кг. В моєї сестри близько 80 кг і то такого підгарля немає взагалі
Леопардові панчохи• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
5 чоловік біля мене було. Лікар, анестезіолог, якась жіночка яка все колола і жіночка яка мене заспокоювала і санітарлчка)
А что кололи? Если я кормлю грудью, можно?
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
Яку причину?)
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Я схудла на 20 кг а підборіддя просто впало вниз. І звісно я не 80, ну і не 100))
83 була вранці😆
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Наркоз колола і проби робила
Леопардові панчохи• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Наркоз колола і проби робила
Это безопасно для кормящих?
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Это безопасно для кормящих?
Думаю опасно. Плюс після того як ви перервете ГВ , організм може змінитися. Я б не робила
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Только так
Это Житомир?
Только так! Да Житомир.
Я все перепробовала! Все. Столько выбросила денег - не представляете
Бесбардак• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Только так! Да Житомир.
Автор можливо ви знаєте хорошого хірурга в Житомирі рінопластику зробити?
пАлАвинкА• 22 декабря 2023
Я робила в травні, так само, нічого складного, окрім того що неприємно що так возюкають по шиї глою
А результат не вау, якогось там кута молодості не з´явилось,було трохи, як друге підборіддя у профілі, результтату як такового я не побачила, зараз майже те саме, коли шкіра відновилась і тонус то воно знову розтягається у тому місці де був трохи ’жирок’

зараз би не пішла. 500 євро в топку
пАлАвинкА• 22 декабря 2023
Я у Грищука в Адонісі робила

Але я була 65 кг, зараз 63. В мене не було показів, хотілось покращення
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляБесбардак
Цей лікар робить таку операцію. Можу дати його контакти напряму. Він трохи складний як людина, але як спеціаліст - хороший
Він дуже закритий і слова лишнього не скаже, все витягувати треба. Але я про це знала, тому я сама все випитувала
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляпАлАвинкА

зараз би не пішла. 500 євро в топку
Мене лікар попередив що у мене така статура обличчя що не буду кута молодості. Я сама про це знала бо у мене кісточка попередня, скоріш за все і у вас ця кісточка, але гірше точно не буде ❤️❤️❤️
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Я у Грищука в Адонісі робила

Ви задоволені результатом?
Бесбардак• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Так, дайте будь ласка, головне щоб був в адекваті і не хамив...
Подвійна веселка• 22 декабря 2023
Ответ дляКукарикуууууу
у меня при 72 двух ( 176) был это
пАлАвинкА• 22 декабря 2023
Ответ дляничевока
Ви задоволені результатом?
В мене напевно були завищені очікування
І вже на фотосессії я зрозуміла, що він трохи як опускає обличчя, а після робить ракурс знизу, і воно навіть без операції буде видно ’ефект’
автор ничевока • 22 декабря 2023
Ответ дляБесбардак
Ні, він дуже тактовний. Просто блін витягти слова не можна з нього.
Я робила три роки назад у нього деяку операцію і подумала що до нього більше не звернуся. Але і він і його тато хороші спеціалісти, тому вирішила не ризикувати. 0976575177 Никитенко Богдан Миколайович