15 недель беременности, начало резко кровить((( сразу же приехала в больницу, положили, прокапали гемотран, назначили пить инжесту, ношпа( сердцебиение проверили есть, центральное предлежание и мягкая шейка((( девочки, у кого было подобное? Чем закончилось?
Ответ дляLysja-17
Вас попереджали що при встановленні діагнозу ’центральне передлежання’ тільки постільний домашній режим?(
Про цей діагноз тільки ось сказали, зараз і так лежу у лікарні
Татьяна-cb91• 22 декабря 2023
Лежала 9 месяцев на сохранении 🤷🏻♀️
Жопа от уколов так болела, что мы листья капусты заваривали с девочками и ржали 😂 хоть как то себя веселили
lena_gasova• 22 декабря 2023
У мене було повне передлежання плаценти по задній стінці. Кровити почало на 28 тижні , і на 30. З 26 тижня лежала на стаціонарі. Одразу крапельниці і купа препаратів. До 37 тижня дотягнули нас. До планового КС. Проте я була з 16 тижня попереджена про повний режим «кришталевої вази». Не рвіться додому, будьте під наглядом доки будуть наполягати лікарі. Бережіть себе і малечу!
lena_gasova• 22 декабря 2023
Нас у відділенні було четверо з передлежанням плаценти - усі дотягнули до планового КР.
Слухайте лікарів, завтра на обході у палатного лікаря все розпитайте. Нехай все у вас буде добре