Захекалася читать• 23 декабря 2023
Сама собі покрила нігті гель лаком. Сильно жахливо?
Захекалася читать
• 23 декабря 2023
Ответ дляЛеді Душка
Зайшли за компліментами?
До ідеалу ще дуже далеко
НичеНипанимаю• 23 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
фото
Четкость размыта, но выглядит очень даже нормально. Я бы сама себе так не сделала. И правильно, что со светлого тона начали. Если есть время и желание, то отлично.
Замороженная селедка• 23 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Камуфляжна база
хороший, спасибо
посмотрю себе
З родзинкою• 23 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Камуфляжна база
Кидається в очі нерівна форма нігтів.
Ангелок з ріжками• 23 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Фото розмите чомусь
Знаєте, що пораджу? Гачки для іграшок замість білих ниток )) Нігті норм)
Чарівна патика• 23 декабря 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Красиво, разницу никто не увидит.
Я считаю это не ядерная физика, кто хочет может научиться
Не любой
Герцогиня• 23 декабря 2023
Да чего вы в эту игрушку вцепились? Ногти фоткайте без посторонних предметов.
вАлнуюся сильнА• 23 декабря 2023
Средний ноготь подровняйте форму, углы подпилите, а так более менее норм. Сама себе тоже делаю , правда уже три года.
IQ 80• 23 декабря 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
хороший, спасибо
посмотрю себе
Там їх сто номерів-))) а взагалі палітра класна, я алергік, реакції не було, як на деякі матеріали, на фото перший мій манік після евакуації і пару місяців, формв я вже давно трохи змінила, колір менш рожевий, але теж класний, там є номер-)
LIANA171185• 23 декабря 2023
Давайте на чистоту.Зроблено добре.Якщо десь і є проблеми,то з таким кольором це видно,якщо придивлятися.
Вчиться.З кожним разом буде краще-практика.
А стосовно фото можу сказати,що то дійсно може бути саме телефон.У мене непогана камера,але інколи при наближенні фото,ніби фотографувала на камеру 0,3 ,а не 12 мП.
Сердючка• 23 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
З родзинкою• 23 декабря 2023
Авторе, якщо це ви поставили мені фейспалм на моє зауваження по формі, то, будь ласка, придивіться самі.
Захекалася читать
• 27 декабря 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Я нікому не ставила реакцій ніяких. За форму ви праві,я вже побачила