Вам телефонограмма• 23 декабря 2023

Вам не кажется что женщины сильно ведомые?

Очень легко ведутся на все. Пошла мода на эти утиные губы сделанные так многие их делают,забывая про натуральную красоту. Делают импланты в грудь, хотя это риск и даёт осложения на здоровье. Так же само по поводу губ,тоже самое, никто не делает реакцию на препарат и может быть оттек Квинке. То есть женщины получается слишком ведомые в плане красоты,да и не только.....
Зачем ложиться под нож так вестись ради каких-то стандартов красоты? Это называется вестись на это и делать себе ущерб
Зачем себя так переделывать?
Почему-то многим важнее всунуть в себя инородное тело чем здоровье....
Мне кажется, что индустрия красоты наживается на тех кто на это ведётся...
Сколько случаев замалчивается,когда импланты вредили...
Дама_из_рекламы• 23 декабря 2023
это веянье моды..
и ведутся не все, но многие

КаРаКаТиЦа• 23 декабря 2023
делают потому что могут.
Tammy21• 23 декабря 2023
Ні, мені здається що причина не у тому, що жінки біологічно (ви ж про це?) більш відомі, а у тому, що у нас є відмінно працюючий маркетинг та патріархат з капіталізмом. Далі думку розвивати?)
Грамотний хвіст• 23 декабря 2023
Ответ дляTammy21
+100
Есть продукт, который выгодно продается. Нужно повысить продажи - расскажем о новых стандартах красоты)
Як ухурделю• 23 декабря 2023
Удалено администрацией...
СhanelKa• 23 декабря 2023
Мені так не здається, я не ведусь і нічого не роблю ( я про серйозні втручання )
Інше - то жертви мінливої моди і маркетингу, але з часом і це мине
Кнопус• 23 декабря 2023
Нам кажется, что у вас не достаточная реабилитация после летаргии. Как- то травматична для вас новая реальность 🤨
Ліньки гуглить• 23 декабря 2023
Це не відомість, а суспільна система цінностей де жінка цінується за привабливу (читай, таку, що відповідає визнаним стандартам) зовнішність. Ось і намагаються її підігнати до цього стандарту.
ТаЕщеОптимистка• 23 декабря 2023
я ничего себе не делаю

Нічого вдягти• 23 декабря 2023
Не всі ведуться. А лише ті в кого низька самооцінка. Адже любов до такого апгрейду себе це не про любов до себе та свого тіла.
В мене губи тонкі верхньої практично немає. Все життя з цим живу, і проблем немаю через це. Але бажання за купу грошей щось собі наколоти немає.
Асталависта бэйби• 23 декабря 2023
А как вы при такой вопиющей безграмотности умудрились стать экспертом косметологии?
Сегодня сержусь• 23 декабря 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Ви праві, але ця система у мене ледь не з дитинства викликала питання. Навіщо відповідати стандартам? Я не товар з ДСТУ. Я людина.
Краса ж не є самоцінністю, навідміну від розуму, навичок, самостійності, сили характеру та волі - те, у чому є твоя опора, за що ти сама себе цінуєш та поважаєш. І коли це все є, то й байдуже яка зовнішніть, культ з неї робити не станешь.
Бо ж красу чоловіки насправді не цінують - вони просто прагнуть нею скористатися, заволодіти, це наче цінний трофей. Вся ця привітність до гарних дівчат, допомога та увага - воно здебільшого фальшиве та має приховані цілі, зрозуміло, які. Ціна тому - грош. А дівчата чомусь зі шкіри лізуть (інколи буквально) щоб усім подобатися, наче цінність їхня - лише відображення в очах оточуючих, а усередині - її немає. Так вони наче здобувають те, чого позбавлені.
І я не знаю, чому так, у багатьох дівчат, зовнішність - це наче щось найголовніше у житті, заради чого вони йдуть на травматичні, небезпечні та болісні речі.
Щас ухожу• 23 декабря 2023
Это мода прежде всего. Раньше выщипывали брови, потом гусеницы стали отращивать, при том по фиг, что человеку может не идти.
Или даже взять каблуки -десять лет тому назад большая часть женщин ходило на каблуках, а потом их почти перестали носить, даже в магазинах такой обуви стало мало. Зато сейчас смотрю,каблуки постепенно возвращаются в моду.
Ловлю капці• 23 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
У меня низкая самооценка. Но я никогда не сделаю пластическую операцию. Потому что у меня нет на это денег. А также потому, что я боюсь что-то делать со своей внешностью
Забагаловка• 23 декабря 2023
Між жінками була і буде конкуренція, кожна бажає знайти своє місце під сонцем, а чоловіків, за яких варто поборотись - мало і у них напрочуд широкий вибір. Тому жінки докладають зусиль і намагаються не тільки вразити потенційного чоловіка, а і мати вигідний вигляд на фоні конкуренток.
І краса завжди була соціальним ліфтом
А поговорить?• 23 декабря 2023
Ага, всю историю человечества, женшины над собой издеваются. Лбы брили, мшьяк пили, грудь уплощали, ступни уменьшали, талии щатягивали, опы подкладывали и тд. Пришла очередь уткогубов. Недавно в аптеке тихо ржали с мужем, встретились три уткогуба, так смешно шлепали ими при разговоре У одной уточка, две других с бантиками пухлыми, слов не слышно было, но сбоку так ржачно шлепали
Кнопус• 23 декабря 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Як кажуть , І´m old and I know things .
Оце так монолог.. 👏🤣
автор Вам телефонограмма • 24 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Так а зачем вестись на патриархат и стандарты красоты?
Tammy21• 24 декабря 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ви серйозно?) Виховувати дівчат у патріарх.стандартах, продавлювати їх роками з усіх сторін, а потім ще і звинувачувати у тому, що вони ведуться?

Tammy21• 24 декабря 2023
Ответ дляЗабагаловка
І краса завжди була соціальним ліфтом
Хто конкуренцію влаштовує? За який дефіцитний товар б´ємося і чому?
Ви все правильно написали, тільки ще один крок зробіть і дійдете до суті.
Забагаловка• 24 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ви знаєте, чому у жінок прихована овуляція? Підказка - чоловіки тут ні до чого. От вам і відповідь, хто влаштовує конкуренцію
автор Вам телефонограмма • 25 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Я не в коем случае не обвиняю
Tammy21• 25 декабря 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Я не в коем случае не обвиняю
Приношу вибачення) Ви просто не розумієте.