А я с Рио-де-Житомира!• 23 декабря 2023
Коли дарувати/відкривати подарунки з 24 на 25 чи з 31на 1?
Отаке питання. Дітям всеодно символічно щось під ялинку покладу. Та коли правильно це зробити
Пиши-пропало• 23 декабря 2023
Завтра во время праздничного ужина для всех,а на нг только для дочки
Сама не знаю• 23 декабря 2023
А своя голова на что? Да когда хотите. Почему нужно это элементарное спрашивать у других 😂😂😂
Паспортний стіл• 23 декабря 2023
А раньше вы когда дарили ? Или кардинально у вас что-то поменялось ? В моей семье как и раньше подарки на Новый год ничего не поменялось
ЯблокоРаздора• 23 декабря 2023
Відкрийте методичку зібрань правил дарування/відкривання подарунків і ознайомтесь !
Я супер-пупер• 23 декабря 2023
31/1
Я не віруюча, різдво ніколи не святкували особо.
На Миколая солодкі подарунки кладу дітям. А так на новий рік.