Чаклунка-ведунка• 23 декабря 2023
Як взяти себе в руки? Страшенно боюсь робити операцію
Як взяти себе в руки? Розумію що треба і не можна тягнути, але страх вище моїх сил. Вже була готова, але захворіла від дитини, сухий кашель досі залишається. І пройшов місяць, а тепер ще страшніше. Що почитати? Як налаштуватись? Про маму операцію сотню відгуків вже почитала.
Боюсь всього, наркозу, що не зможу вставати в туалет, обстрілу, що дитину залишати. Параноя(
Пишу вірші, дорого• 23 декабря 2023
Для мене те, що я зараз прочитала виглядає як записки божевільного.
Печальки.нет• 23 декабря 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Да ну?
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Навіть не заперечую) нервова система в кращому стані
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Так, цікаво, що ж за операція така страшна?
Я не казала, що страшна. Страшне моє відношення. Видалення жовчного
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
А можно не делать?
Ні. По швидкій зроблять в гострій фазі
Пишу вірші, дорого• 23 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Йдіть зробіть і не млрочіть нікому голову
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
Муж есть? Ребёнка ж не одного оставляете?
З бабусею залишатиму
Дівка в намисті• 23 декабря 2023
Главное после операции не покупайте пластыри космопор, у меня от них дискомфорта больше, чем от операции и швов вместе взятых. И так у многих, жутчайший дерматит, часто остаются шрамы. Я заграницей и хз даже, чем это всё намазать, иначе буду годами ходить с этим пятном от пластыря, которое в 5 раз больше самого шрама от операции.
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Что за операция?
Видалення жовчного
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Я вже чекаю вашу тему з палати. 😜😉
Щось ніяк поки)
Успокойся_Успокойся• 23 декабря 2023
Я на днях якось згадувала вас, думаю чи зробили ви операцію, обстріли зараз не такі зовсім як минулого року.
Два-три тижні і фсьо• 23 декабря 2023
Толку бояться? Все равно когда-то умрете. Я так на самолетах летаю, сажусь и думаю, что умру, так умру, и вырубаюсь.
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Це ви), жовчний видаляєте?
Так
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті
Жах, а мали б навпаки полегшити
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ні( вже і у лікаря була, чекайте. Кашель після ларингіту. Мабуть стоптусин буду пити
Пьяная вишня• 23 декабря 2023
Поставьте себе в голове :’ просто пойти’. Не думайте о том, что это операция, не о чем не думайте в этом ключе. Все что можно вы в голове уже прокрутили. Смотрите какой то фильм и думайте о нем, о планах своих каких то на ближайшее время. Поехать куда то, что то забрать, купить, переставить. Тянуть вас будет опять елозить это в голове, сразу переключайтесь . И когда в больницу будете ехать так же, просто идите и не думайте о том, что там будет. Не мусольте это в голове.
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Заздрю вам по доброму) не можу так
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляLike-995b
Моему мужу лет 20 назад назначили операцию по удалению желчного. Пошел в другую клинику оказалось не надо
На половину забитий камінцями, болить
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ось ніби так і роблю, але як тільки вечір, ніч, так все, ступор
Чаклунка-ведунка
• 23 декабря 2023
Ответ дляптицаворона
Та робіть вже. Все добре буде.
Кашель пройде і відразу. Вже болить сильно, без варіантів.