Дитині майже рочок. Почала «хрюкати» носиком. Ніби застуда. Соплей немає. Капаю хьюмер, вологість висока, пропоную воду пити. Паралельно лізуть зуби. Зранку температура 37,5 під ніч 38,3 (Лікар сказала пити нурофен раз на 8 годин щоб знеболити зуби) Хрюкання від забитого носика не проходить. То зараз так всіх лікують? Чи я щось не так роблю? Дякую♥️
НуКаНаКа• 23 декабря 2023
Все це нормально.
А що ви хотіли - сік буряка чи алое в ніс, як в нашому дитинстві?))
В дитини, скоріше всього, вірус. Він проходить сам. Потрібне тільки пиття, хьюмер або щось схоже в ніс за потреби і знеболююче, якщо погано. Все)
Ответ дляНуКаНаКа
Все це нормально.
А-ха-ха))) мене саме так і лікували 🤣🤣🤣
Просто я не знаю чи можна ще якось допомогти дитині. Вона ж не вміє ще видавати носика, а відсмоктувач не тягне…
Куратор дебошей• 23 декабря 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
А-ха-ха))) мене саме так і лікували 🤣🤣🤣
Перевірте аденоїди, якщо збільшені, то таке буде часто. В нас зараз так.
Щоразу боюся, щоб не було гаймориту
Ответ дляКуратор дебошей
Щоразу боюся, щоб не було гаймориту
Це треба до лора?
НуКаНаКа• 23 декабря 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
А-ха-ха))) мене саме так і лікували 🤣🤣🤣
Не тягне - значить, лишіть в спокої. Сенс лікування віруски - почекати, поки пройде, і давати пити ;)
Сокодавка ще та• 23 декабря 2023
Автор, навчіться чекати. Ну немає таких ліків, щоб за день чи два прибрати симптоми. Не треба пхати в дитину аби що для вашого спокою. У вас нормальный лікар, повірте, це краще призначення, ніж на кожен насморк і чих виписуватиме гори сиропів, антибіотиків чи противірусних. Або сік з каланхое..
dahashutka19• 24 декабря 2023
У вас гарний лікар. Інші б вже вам виписали пртивірусне та вібрукол , як колись моїй дитині. Потім лікаря змінила на нормального. Одужання малечі!