Научительница• 24 декабря 2023
Это нормально? Я много требую или должна молча терпеть?
Парень меня взял в отпуск. Он с его родителями сняли дом и он меня взял с собой. Денег с меня не взял. Но когда мы приехали в тот дом, мы с ним приезали последние, все себе выбрали лучшие спальни, а нам досталась худшая спальня в которой даже нет ни одного шкафа. У других были. Я начала злиться, куда мне вещи раскладывать и и.п., он мне ором сказал что с меня корона не спадет если вещи всегда будут в чемодане и я каждый день буду рыть в чемодане с вещами. Ведь он не выгонит родителей со спальни и вообще я ему отпуск испортила своим настроением и настроем, что мне всегда все не нравиться и я больная на голову он больше так не выдержит. После он оставил меня саму я спальне и пишет смотреть телевизор. Мы очень далеко от дома, и если бы я смогла то уехала бы оттуда сама. Это нормально все?
Научительница
• 24 декабря 2023
Он увидел что я плачу и начал смеяться и сказал иди еще поплачь
КошкинДом• 24 декабря 2023
Автор, а якби Ви приїхали першою, то взяли б собі спальню з шафою?
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляНаверняка
Не нормально але якщо безплатно то ви автор зажралися.
Тобто це нормальне відношення до мене як до коханої людини? Це елементарні речі, щоб розкласти речі
Мамина квіточка• 24 декабря 2023
О, это на мои прошлые отношения похоже. Когда родители забронировали Египет, поселились рядом с нами и лезли во все наши отношения 24/7, меня упрекали, что все выбрали они, я должна обожать это место. Ваш тоже мамочкина сына? Тогда валите от него. Я прилетела и махнула рукой спустя 2,5 года отношений
ЛижТолько• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
це нормально для дівчини, в якої така сама мама і вона бере з неї приклад
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Не знаю. Але якби я була на місці його родичів то залишила би спальну з шафою сину з його дівчиною, адже хотіла би найкраще для своєї дитини. А цим вони показали що ім плювати на мою думку, а він ще й підтвердив це своєю реакцією, я маю привикати все терпіти
КошкинДом• 24 декабря 2023
Ответ дляМамина квіточка
Трохи не так. Це Ви поселились поруч з ними.
ЭтаваНиМожетБыть• 24 декабря 2023
Візьміть стілець і розвісьте одяг на ньому хоч. Хлопець у вас негодящій. Звісно, він правий, з якого дива виганяти батьків, але ж , якщо ви пишите, в якій формі він з вами спілкується, то я б замислилась.
І ще питання: ви приїхали пізніше, все зайнято, і пред´явили претензії хлопцю за шафу. На вашу думку, як би він міг виправити ситуацію? Я не за його хамську відповідь пишу зараз, а саме про сітуацію, що шафи немає.
Леди Г• 24 декабря 2023
Реакція хлопця неадекватна. Відпочивайте і по поверненню попрощайтеся назавжди
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляМамина квіточка
Мы с ним разные я воспитании, быту. Он не мамин сынок, но он всегда меня ставит на второе место
КошкинДом• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не знаю не відповідь, не лукавте. Ми знаєм, що Ви очікували, краще скажіть чесно, що б Ви обрали.
ЭтаваНиМожетБыть• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ви праві, він грубо поступив. Але скажіть, де б хлопець мав взяти вам шафу? Ви ж саме йому претензії пред´явили.
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
ЭтаваНиМожетБыть• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Вибачте, ви не праві. Батьки хлопця хочуть відпочивати у комфорті і за це заплатили. Ви не платили взагалі. Мабудь і хлопець теж.
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не знаю де взяв би шафу. Але якби я нього була нормальна реакція, то можливо я би була спокійніше. Але він почав приготувати мене
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляЛижТолько
Причому тут мама і приклад?
Домовенок Кузя• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Как для девушки, неспособной оплатить свой отпуск, у Вас слишком много претензий. И Вы не настолько ’коханая’ принцесса, чтобы ради Вас вышвырнуть из спальни главных спонсоров Вашего отдыха.
КошкинДом• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Тобто, за свої гроші вони ще й суки? А знаєте, дуже добре, що трапилась така ситуація, тепер Ви бачите, що Вам не підходить хлопець з суками батьками, а він побачив хто є Ви.
ЭтаваНиМожетБыть• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Хитра сука заплатила за свій комфорт, а друга хитра ..... на шару хоче все. Раджу зняти вам окремо будиночок, де ви відпочиваєте з шафою. Будьте хитрішу, утріть суці носа))))
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Я предлагала оплатить свою часть, мне не нужны спонсоры
Copy-Paste• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Тобто вам не гоже мешкати без шафи, а їм в самий раз. Вважайте, що ви чемна дівчинка та поступились їм кімнатою з шафою, так як писали вище
Домовенок Кузя• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Следующий отдых оплатите себе сами
Ох уж эти, голенькие и в веночках
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
Я не мала на увазі що вони такі. І ще раз повторюю, я давала гроші за мою частину, я хотіла нормальний відпочинок а не такий
ЭтаваНиМожетБыть• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ну так претензії з шафою не хозяїну будинка, це дивно, вам не здається?
Та і ви там на пташиних правах. Я вам навіть поясню, що батьки хлопця вас мали на увазі. Вони ж розуміють, що ви одна з багатьох. До майбутніх дружин батьки з повагою ставляться.
Домовенок Кузя• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Так снимите себе дом со шкафами и переезжайте, отдохнёте с кайфом. В чем проблема?
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
І яка я є? Я погана бо не маю ще розкласти речі з валізи і маю кожен день шукати і складати речі в валізи?
ЭтаваНиМожетБыть• 24 декабря 2023
Ответ дляКошкинДом
А батьки і так знали, що вона сину таке собі, бо взяли її , що б не було скандалу, але показали, що плювати на її комфорт. Син мабудь же не сказав батькам:’ прошу поважати мій вибір, це моя майбутня дружина’. А скоріш за все інше сказав.
Copy-Paste• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
А що він буде робити? Куди хлопець розклав речі?