Научительница• 24 декабря 2023
Это нормально? Я много требую или должна молча терпеть?
Парень меня взял в отпуск. Он с его родителями сняли дом и он меня взял с собой. Денег с меня не взял. Но когда мы приехали в тот дом, мы с ним приезали последние, все себе выбрали лучшие спальни, а нам досталась худшая спальня в которой даже нет ни одного шкафа. У других были. Я начала злиться, куда мне вещи раскладывать и и.п., он мне ором сказал что с меня корона не спадет если вещи всегда будут в чемодане и я каждый день буду рыть в чемодане с вещами. Ведь он не выгонит родителей со спальни и вообще я ему отпуск испортила своим настроением и настроем, что мне всегда все не нравиться и я больная на голову он больше так не выдержит. После он оставил меня саму я спальне и пишет смотреть телевизор. Мы очень далеко от дома, и если бы я смогла то уехала бы оттуда сама. Это нормально все?
AmazingLady• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
А для чого тоді мені такий чоловік? Я і сама могла поіхати у відпустку
Могли так чего не поехали
Чорнобаївка• 24 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Розійдіться.Не мучте ні себе ні його...Бо ваша корона занадто вам тисне на голову
То не корона ,то рога.
Творю чудеса• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Тобто це нормальне відношення до мене як до коханої людини? Це елементарні речі, щоб розкласти речі
Так за свой счет любой каприз.Или родителям заплатить за толпу и жить без шкафа?как вы себе представляете?
ЭтаваНиМожетБыть• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Чому ні?
Ну так ситуація сама за себе каже. Ви думаєте вони наосліп заказували будинок, і не бачили кімнат без шафи?
Аль де Барановна• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ми в даний момент в гостях.
Мої речі, чоловіка і дитини в валізах. Не бачу в цьому трагедії.
Перед виїздом я завжди складаю речі так, щоб було зручно діставати з валізи і обираю ті, що не мнуться.
Дама_с_караваем• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Так, я розумію що він не може принести мені шафу. Але своєю реакцією він мені показав що йому пох, і я повинна перетерпіти
Ну ок, наче так і є, будете від нього йти?
Блакитна устриця• 24 декабря 2023
Цю ситуацію можна було спокійно вирішити, без претензій і все було б ок.Жінка має бути хитрою і мудрою.Тоді є толк у відносинах, чоловіка треба підштовхувати до певних дій, але так ніби це він вирішив діяти.
Синиця у спідниці• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
І яка я є? Я погана бо не маю ще розкласти речі з валізи і маю кожен день шукати і складати речі в валізи?
Стесняюсь спросить, это ж сколько дней ваши вечерние туалеты и дизайнерские длинноебальные платья будут томиться в чемодане? Это как они себе видят отдых: вечерние балы, а у вас парик слежавшийся, корсет на платье сплющенный, юбки не взбиты((((. Так обидно за вас((. Представляю, как тяжелы эти интриги.
Творю чудеса• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не знаю де взяв би шафу. Але якби я нього була нормальна реакція, то можливо я би була спокійніше. Але він почав приготувати мене
Нормальная реакция,это с вами обсудить какие родители плохие?
Автор,расставайтесь,сделайте им такое одолжение)
Домовенок Кузя• 24 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Мог бы ради кохавинки задушить родителей и занять их спальню.
Аль де Барановна• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Не знаю. Але якби я була на місці його родичів то залишила би спальну з шафою сину з його дівчиною, адже хотіла би найкраще для своєї дитини. А цим вони показали що ім плювати на мою думку, а він ще й підтвердив це своєю реакцією, я маю привикати все терпіти
Я думаю, вони обирали кімнату по іншим критеріям
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляАль де Барановна
По яким іншим?
Блакитна устриця• 24 декабря 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну думаю так кардинально не треба🤣🤣
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляБлакитна устриця
І як я мала по митному вирішити цю ситуацію?
Аль де Барановна• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Помітно
Приїхали, влаштували скандал на рівному місці, мабуть ще й батьків перед хлопцем обхаяли, хоча вони ваш відпочинок спонсують.
КошкинДом• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
А Ви її вирішили?
Аль де Барановна• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ні, почали ви. Ви почали обурюватись через шафу, через те, що батьки зайняли кращі кімнати, принцесі не лишили краще нашару. Хлопець вже відреагував на ваші претензії.
Приїжджайте вчасно.
КошкинДом• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Ні
То варто було починати? Ви ж не могли не розуміти, що шафа не матеріалізується з повітря.
Аль де Барановна• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Я предлагала оплатить свою часть, мне не нужны спонсоры
А почему не сделали ?
ніколи такого не було• 24 декабря 2023
Как я хочу в отпуск..... А ещё , навсегда в памяти -подвал, сырая земля, грязные руки и кусочек хлеба.
До войны - не нормально. А сейчас - за счастье.
Блакитна устриця• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Я ж не бачила вашу кімнату: Розвісити частину одягу на стілець, попросити мужчину взяти ще додатковий стілець.Чи можливо там є вішаки і попросили додатково декілька з кімнати батьків. Завжди треба бути хитрішою
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляАль де Барановна
А почему не сделали ?
Потому что он категорически отказался брать деньги
Звездолётчица• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Удалено администрацией...
Да вот как раз второе вы. Приехали последние, нахаляву и требуете лакшери условий
Аль де Барановна• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Що ж так погано речі складали?
Синиця у спідниці• 24 декабря 2023
Научительница
• 24 декабря 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Мы приехали последние потому что ждали их
Творю чудеса• 24 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
А почему вообще с родителями поехали?